İşin hallolması için okunacak dua

Üniversite mezunuydum ama iş konusunda bahtsız bir insandım. Neye elimi atsam kuruyordu resmen veya işe giriyordum ama kıs süre sonra bir sorun çıkıyordu çok sık iş değiştirmiştim ve hiçbiri de bana uygun değildir. Açıkçası bu konudaki talihsizliğim canımı çok sıkıyordu ve ben de ne yapacağımı düşünürken işin hallolması için okunacak dua görmüştüm. Dua okuyarak da kendime teselli vermek istedim aslında böyle düzeleceğini başlangıçta hiç düşünmemiştim. Tabi ki çok fena yanılmışım şimdi daha iyi anlıyorum.
Daha profesyonel bir yardım aldım
Bu talihsizliği yok etmek ve kısmetlerimi artırmak için ne yapabilirim bilmiyordum ama medyum Burak diye bir isim internette sürekli olarak karşıma çıkıyordu. Ben de kendisiyle görüşmeye ve iş konusunda bana yardımcı olup olmayacağını sormaya karar verdim. 0553 371 89 94’ten arayarak hemen görüşme ayarladım. İş açısından yaşadığım sorunları anlattım ve gördüğüm dua hakkında konuştum. Bana o kadar yardımcı oldu ki bence siz de işiniz hallolmuyorsa medyum Burak beyle görüşmeli, asla bu konuyu ihmal etmemelisiniz.
Artık çok güzel bir işim var
Artık çok güzel bir işim var ve ruhen de kendimi oldukça iyi hissediyorum. Üstelik maaşım da son derece yüksek. Hafta sonlarım bana ait ve sosyal güvencem de var daha ne isteyebilirim bilmiyorum ama o yıllar boyunca çektiği sıkıntılar yok oldu ya benden mutlusu yoktur.

Bir önceki yazımız olan Hemen etki eden aşk duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 278 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
3 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir