Kadını Aşık Etmek için Büyü Yapma

Kırmızı bir mum üzerine bakır bir iğne ile aşağıdaki dua muhabbete ait bir saatte yazılır ve … defa da okunup nefes edilerek yakılırsa niyet edilen kimsenin kalbinde aşk ateşleri parıldamaya başlar. Aşk için denenmiş uygulamalara arasında yer almaktadır.
Satfin 2 Bermetûfin2 Ğatûfin2 Bin atûf

Bir önceki yazımız olan Aşık Olmasını İstediğin Birine Büyü Yapma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1398 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
11 Hayır

“Kadını Aşık Etmek için Büyü Yapma” için 12 yorum var.

 1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

 2. Çevremde medyum arayan kişiler olduğu zaman onlara kesinlikle medyum Burak ile çalışmalarını öneriyorum. Ben ondan aldığım ayırma celbi hizmeti ile oğlumu o kötü kızın ellerinden kurtarmanın mutluluğunu yaşadım.

 3. Bir arkadaşım annesi ve babasına arasını düzeltebilmek için medyum arıyordu. Bağlama celbi ile bu işi çözeceğini düşünüyordu. Onu hemen medyum Burak’a götürdüm. Ona yaptırdığımız işlem çok kısa zamanda sonuç verdi.

 4. Eşimi çok sevmeme rağmen bir süre sonra ondan soğudum. Bunu normal karşılamadım ama medyum Burak sağolsun kısa zamanda bakım çalışması yaptı ve beni bu etkilerden kurtardı. Ona ne kadar teşekkür etsem az.

 5. Kendisine hangi konu hakkında soru sorduysam bana mutlaka yanıt verdi. Özellikle [email protected] adresinden kendisine kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Bu sebeple ihtiyacım olduğunda hemen kendisine ulaşıyorum.

 6. Gerçek ve kaliteli bir medyum ile çalışmak insanın kendisini iyi hissetmesini sağlıyor. Medyum Burak ismi bu sebeple benim için en doğru isimlerden biri. Onunla çalışıp yaptırdığım soğutma büyüsünden sonra bunu daha iyi anladım.

 7. Oğlumun hekim olarak sınavda başarılı olmasında Burak Hoca nın yardımını unutamam. Kendisinden celb kolyesi desteği aldım. Ayrıca aşk konusunda yine oğlum için sevdiği kız konusunda aşık etme celb desteği de aldık. Mükemmel bir hoca.

 8. Ben Burak Hoca ile tanışana kadar aslında hocalara inanmıyordum. Arkadaşımın ısrarı ile aşk büyüsü yaptırdım ve onun gerçek olduğunu biliyorum.

 9. Eşim beni bir kadın için bıraktı, iki küçük çocuğumla resmen ortada kaldım. Hemen kuzenim Burak Hoca dan aradı ve benim için bağlama büyüsü, aşk büyüsü desteği aldı. Eşim pişman oldu ve bana döndü.

 10. Abim sevdiği kızı kendine aşık etmek için aşık etme celbi yaptırmak istedi. Bu konuda araştırma yaptık ve medyum Burak’ta karar kıldık. Bu kadar kısa zaman içimnde sonuç almak ikimizi de çok şaşırttı. Kendisini herkese öneriyoruz.

 11. Amacım sevdiğim kişinin gözünde tek ve en değerli insan olabilmekti. Bunun için mutlaka bağlama hamaylı işlemi yaptırmak istiyordum. Hemen medyum Burak ile iletişime geçtim ve büyük deneyimi ile bana yardımcı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir