Kale haza firaku beyni ve beynek

Geçen sene evlendik ve çok da mutlu bir evliliğimiz vardı ama iki ay sonra eşimin ablası ne yazık ki bize karışmaya başladı. Sürekli karımı bana karşı kışkırtıyordu ve bu durum anlamsız geliyordu bana çünkü onunla aramızda herhangi bir sorunumuz yoktu. bana karşı tuhaf bir düşmanlık geliştirmişti ve eşim de ne yazık ki bundan etkilenmeye başlamıştı. Ona zarar gelsin istemiyordum ama evliliğimizi de korumak istiyordum. Ablası ile daha önce çok konuştum ve evliliğimizden elini çekmesini istedim. Bize zarar verdiğini söyledim ama nafile asla beni dinlemedi ve sürekli kendisini haklı çıkarmaya çalıştı.
Evliliğim iyice bozulmaya başlamıştı
Eşimin ablasından sonra kayınvalidem de aynı şekilde olumsuz cümleler kurmaya başlayınca ben de annemden yardım almaya karar verdim. Durduk yerde evliliğim bitsin veya eşimle sorun yaşayayım istemiyordum. Annemin bildiği medyum Burak bey vardı ki daha önce o da gitmişti kendisiyle. Onunla görüşmek istediğimi söyledim. Beraber gittik ve bana kale haza firaku beyni ve beynek duası ile evliliğimize zarar veren insanları uzak tutabileceğimizi söyledi. Tabi ki söylediklerini dikkatle dinleyerek uyguladım ve sonuç da aldım.
Evliliğim artık kale gibi sağlam
Evelallah medyum Burak bey sayesinde ve duanın etkisiyle evliliğim kurtuldu. Kimse artık bize zarar veremiyor ve eşim de ailesine karşı beni savunuyor. Hiçbir olumsuzluk yaşamıyoruz ki siz de aramak isterseniz 0553 371 89 94 bu numaradan Burak beye ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadeh Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 4992 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
6 Hayır

“Kale haza firaku beyni ve beynek” için 10 yorum var.

  1. Eşimin psikolojisi çok bozulmuştu. Ufak tefek şeylere bağırıyor hale gelmişti. Fakat bana elini kaldırdıktan sonra Medyum Burak’a kısmet açmak için boy hamaylı için başvurdum. Boy hamaylı yaptı ve eşimden rahatça boşandım kendimden uzaklaştırdım artık zar

  2. Evimin huzuru kaçmıştı gürültü patırtı hakim sürüyordu. Eşim sürekli işini bahane ettiği için bana ilgisini kesmişti ama asıl nedeninin başka kadın olduğunu öğrendim o kadını uzaklaştırmak için Medyum Burak’a sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yapt

  3. Medyum Burak hocam beni sürekli rahatsız eden birinden kurtulmamı sağladı. Yaptığı uzaklaştırmak için boy hamaylı sayesinde artık daha rahat ve huzurluyum. Beni rahatsız etmeyi bıraktı ve artık yanından bile geçsem hiç ilgilenmiyor.

  4. Sabırlı ve sakin biri olmama rağmen kocamı elimde tutamıyor haldeydim. Başka bir kadın onu adeta etkisi altına almıştı. Medyum Burak ile görüşerek derdimi anlattım ve sevgilimi kendime bağlamak için bana boy hamaylı yaptı. Çok teşekkürler hocam kısa zaman

  5. Yakın bir arkadaşım karşılaştığı sorunlar sonucu Medyum Burak’tan yardım almıştı. Ben de aynı tarz sorunlarla karşılaşınca Medyum Burak’ı aradım ve yardım almak istedim. Sevgilimi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptı artık problemlerim kendiliğinden

  6. Sevgilim son zamanlarda yaptığı tüm iyilikleri başıma kakar hale gelmişti. Sürekli bir kavga halinde haksız bile olsa haklıymış gibi davranıyordu. Medyum Burak yaptığı aşk celbi ile derdime çare buldu.

  7. Dükkanıma sürekli rahatsızlık veren ve bereketini kaçırdığını düşündüğüm kişinin benden uzak durmasını istiyordum. Bu nedenle kısmet açma celbi yaptırdım Medyum Burak hocama. 2 ay tamamlanmak üzere ama şimdiden uzak durmaya başladı bile sonucu net olarak

  8. Yaptırdığım işlemlerin etkili olması için daha 15 günüm kaldı. Medyum Burak hocamın dediklerini tam olarak yaptım. Yaptığı bağlama celbi sonuçlarını size bildireceğim. Bakalım neler olacak merak ediyorum.

  9. Rızkım kapanmasın diye araştırma yaparken Medyum Burak hocamın yaptığı kısmet açma celbi sayesinde artık dükkanımdan müşterim eksik olmuyor. Tesirini söylediği süre içerisinde hissetmeye başladım. Allah razı olsun hocam.

  10. Ablamın eşi artık sinirlerini çok fazla yıpratmıştı. Aralarının düzelmeyeceğini ve ayrılmak istediğini söylüyordu. Medyum Burak’a ikisinin uzaklaşmaması için harmura aşk celbi yaptırdım. Derdime çözüm bulan hocama çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir