Karı Kocanın Arasını Bozmak İçin Büyü

İstenen kişiler arasında soğukluk olması ve böylece o kişilerin birbirlerinden uzak durmaları için yapılır. Örneğin; kocayı ailesinden soğutma, sevenleri birbirinden soğutma, eşleri birbirlerinden soğutma gibi. Güçlü uygulamalardır.
“kale haza firaku beyni ve beynek”
Okuma sayısı da 1378 dir. Niyet edilip bu adet kadar okunur ise faydası görülecektir bu dua mücerrep bir duadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 2363 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
17 Hayır

“Karı Kocanın Arasını Bozmak İçin Büyü” için 14 yorum var.

 1. Daha önce bikaç medyuma hocaya sıkıntımı anlatmıştım hepsi de kesin olur tutar garantili diyerek paramı almadan önce vaatler ettiler. kimisi üç gün dedi kimi bir hafta kimide ay verdi ama sonuç alamadık paramıda geri alamadım boşa gitti derken burak beyle tanıştık gerçekten işini ehli çok profesyonel hizmet veren birisi olduğunu almadım. garanti söz konusu olamaz bu tür işlerde yani insan yaşıyacağı zamanın garantisini veremezken olur kesin tutar diye aç gözlülük yapan sahtekarlara ne demeli. neyseki burak bey böyle biri çıkmadı ümitlerim tükenmişken bana yeniden ümit verdi celbimi yapıp gönderdi Allah ondan razı olsun sabrediyorum okumalarınıda burak bey yapıyor 43 gün oldu ilerlemeler olumlu yönde ve ben sadece taşıyorum üzerimde hiç bir yan etkisini görmedim aksine hayatımın akışı değişti. bunu size kelimelerle anlatamam arkadaşlar yaşamanız gerek. burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum saygılar sevgiler.. 0553 371 89 94

  1. bu hocayı bende aramak istiyorum ama korkuyorum biraz bundan 2 ay önce baska hocaya girmiştim bana ters bi muska yapmıştı ondan beri çok korkuyorum

  2. Gercekten ise yariyormu bende bir kactane medyuma yaptirdim ama hic bir etkisini goremedim sadece parami aldilar guvenemiyorum artik kimseye gercekten ise yariyormu ve sen nicin yaptirdin faydasini gordunmu

 2. Selamlar hayırlı günler ben 1.5 yıllık evliyim severek evlendik ve şuan 9 aylık bir oglumuz var fakat evlatlık oldugu analıgı aşırı kıskanclık yapıp her türlü boşatmaya calıştı yapamayınca büyülere sardırdı kendini etkilide oluyor hic yok yere eşim kavga cıkartıp beni dövüyor bebegimizi sıs diye yetlere fırlatıyo ne ilgi ne bir yakınlık resmen düşmanız ona anasına bir laf dahi söyletmiyo digeride gülüyor halime spnrada özür dileyip aglıyor ne oluyor bilmiyorum kendimi tutamıyorum diye boşanmayıda kabul etmiyor derken burak hocam ayırma celbi hazırladı bana artık bu tek çaremdi kendi isteiğiyle sorunsuz şekilde gitmesi lazımdı ve hocam hazırladı bana kayseriye kargoyla gönderdi kendisi konyada olduğu için celbte 90 gün süre varmış benim ilk başta olmayacak sandım ama hocam sabır etmemi söyledi ve ettimde şimdi 34 günüm ve yarın avukata gideceğiz yani istediğim oldu gerçtekn çok iyi bir hoca bir abi gibi samimiyetten abi diyorum burak abi dürüst adamdır. telefonu 0553 371 89 94 dür çekinmeden arayn. [email protected]

 3. Bayan arkadaşımda bende bekar bi şekilde 6 veya 7 senedir birliktelik yaşadık sudan sebeple benle görüşmeyeceğini söyledi. Bir zaman sonra da istediğini beni çok sevdiğini bizim birbirimizden kopamıyacagımızı söyledi… Aradan geçen zamanla bana hislerim bitti dedi ve gene gitti yalnız seni çok seviyorum diye söyledi bana bende onu çok seviyordum ve kopamıyor uykularım kaçıyor du uyuyamıyor yemek yiyemiyor bitik bi şekilde geziniyordum arkadaşlarım Burak hoca ile tanıştırdılar beni sağ olsun geri dönmesi için iki adet celbin olduğunu söyledi 2. Si en etkili olanı dedi ve onu uyguladık geri geldi şuan yeniden başladık ama içimde o kadar büyük bi korku varki geri gidecek diye çok korkuyorum umarım birdaha tekrar etmez. Ama ben genede işimi garantiye almak için bu dualar bittikten sonra bağlanma vekfi var geri gelmesi için iki vekfin 1. Olanı başka çarem yok çünkü.

 4. Eşimle aramda su sızmıyor da çok iyi bir dost ve arkadaş gibiydik Fakat ne olduysa birbirimizi tanıyamaz olduk Medyum Burak kocaman bu konuda başvurdum sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptı ve kötü etkilerden bizi kurtardı.

 5. Sevgilim ile aramda sürekli aşk ve muhabbet vardı birdenbire aramızın soğuduğuna tanık oldum Ben de çareyi Medyum Burak’a sevgiliyi kendine aşık etme boy hamaylı yaptırmakta buldum hocam elinden geleni yaptı Artık ters giden bir durum yok

 6. Çok değer verdiğim eşimle aram maalesef bozulmuştu ömrümüzün en sıkıntılı günlerini yaşamaya başlamışken Medyum Burak hocamdan yardım aldım. Kötü giden ilişki sevgiliyi kendine bağlamak için boy hamaylı sayesinde iyi gitmeye başladı.

 7. Çift olarak gözleme kıskanılan kişiler arasında yırtık kötü niyetle kem gözlü olan kişilerin nazarı yüzünden aramızda sorun olduğunu düşünmeye başlamıştım Medyum Burak hocam sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı ile sıkıntılarıma çözüm buldu.

 8. Kötü niyetli kişilerin yaptığı işlemlere maruz kaldığımızı düşünüyorduk çünkü son zamanlarda birbirimize karşı çok soğumuştuk. Medyum Burak bakım yaptırdıktan sonra Aşk celbi yaptırdık sayesinde ilişkimiz düzeldi

 9. Rabbim kötü niyetli insanların şerrinden korusun bizi muhafaza etsin üzerimizde maruz kaldığımızı düşündüğümüz kötü etkiler vardı Bu yüzden sürekli kavga ediyorduk Medyum Burak harmura Aşk celbi yaptı ve aramız düzeldi.

 10. Kocam sürekli bana bağlı olsun ve Benden hiçbir şekilde boşanmasını istediğim için en hızlı aşık etme potansiyeline sahip Medyum Burak a evlilik celbi yaptırdım bana artık çok bağlı.

 11. Sevdiğinin beni özlemesi ve gözünün Benden başka kimseyi görmemesi için Medyum Burak bağlama celbi yaptırdım kısa sürede etki etti çok tesirli yaptığı çalışma teşekkürler hocam.

 12. Karı koca aramızın düzelmesi ve Aramızdaki soğukluğun giderek yok olması için Medyum Burak ile iletişime geçtik kısmet açma celbi yaptırdık Yapılan uygulama kısa sürede tesir etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir