Kaşık Büyüsü

Değerli arkadaşlar. Doğamız gereği insan olarak çeşitli duygular zihnimizi ve kalbimizi sarmaktadır. Bu derin duygular o kadar kuvvetlidir ki kimi zaman içimizde hırs ve nefrete dönüşebilirler bile. Hele ki konu aşk olursa eğer bir insanın gözü döner. Aşk işin içine girince herkes elinden geleni ardına koymayacak hale bürünüverir. İşte çaresiz kalındığında ve konu aşkın platonik oluşuna dayandığında devreye kaşık büyüsü uygulaması girer.
Nedir?
Kaşık büyüsü nedir sorusu ile konuya açıklık getirelim. Kaşık büyüsü genel olarak aşk konularında devreye giren bir kuvvetli büyüdür. Platonik aşk yaşayanların, karşı tarafı da kendine aşık etmek için, iki sevgiliyi veya eşi birbirinden ayırmak için uygulanan kaşık büyüsü, çok kuvvetli ve işe yarayan bir büyüdür. Bu büyü aynı zamanda da hızlı etki etmesi nedeniyle çok fazla tercih edilir.
Nasıl Yapılır?
Şimdi gelelim kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusuna. Tabii ki her büyü gibi bu büyüde de bazı malzemeler gereklidir. İki kaşık ve kişilerin kendilerinin ve annelerinin isimleri baş malzemelerdendir. Geri kalan kişiye ve olaya göre değişkenlik gösteren malzemeler ise Medyumunuz Burak tarafından belirlenir. Bu bilgilere ise önceden 0553 371 89 94 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Şimdi hemen elinize böylesine kaliteli bir fırsat geçmişken değerlendirin. Aşkınız da sevginiz de sizin yanınızda kalsın isteriz…

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 1052 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir