Kaynanamı Bağlama Büyüsü İle Alt Ettim

Evliliğimizin ikinci yılından itibaren eşim geç gelmelere başlamış genelde içkili olarak hanemize adım atmaya başlamıştı ne beni dinliyor ne de halimden anlıyordu. Konuşamaz görüşemez olmuştuk bunu biraz beni istemeden alan kaynanamlara da yoruyordum sanki bu adama bir şey yapmışlardır o melek insan yerini tam bir şeytana bırakmıştı çok değişmişti. Her şeyin düzelmesini istiyorsam bağlama büyüsü yaptırmalıydım artık kafama koymuştum evliliğimden vazgeçmeyecektim ben onlardan değil onlar benden korkmalıydı.
Planlarını Bozup Eşimle Aramı Da Düzelttim
Annemden bu konuda yardım istedim bir tane çocuğum vardı kolayca silip atamazdım beni anladı zamanında komşular gitmiş olduğu bir hoca söyledi Medyum Burak 0553 371 8994 numarasını da verdikten sonra bana büyük bir şans diledi. İlk önce aradım öyle hemen çıkamıyordum zaten telefon görüşmesi veya mesaj olarak da işlerini yürütebiliyordu bizde öyle yaptık bağlama büyüsü nedir diye sorduktan sonra her şeyi yoluna koyarak halletmeye çalıştık.
Yine günler ilerliyor eşim aynı şekilde eve geliyordu ancak yaklaşık 1 ay sonra bu durum yavaştan düzelmeye başladı sanırım bağlama büyüsü nasıl yapılır işe yaramıştı. Bir iki hafta geçtikten sonra ağzına içki sürmediğini fark ettim bizimle vakit geçiriyor kaynanamın her laf sokmalarında beni kayırıyordu hocamın sayesinde bir evlilik kurtulmuştu. Buradan geri getirme büyüleri isimli yazıyı okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 922 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir