Kısmet Bağlama Büyüsü

Yahudilikten gelen bir büyü çeşidi olan en hızlı etki eden çeşitler arasında yer alıyor. Hem bozulması zor olan hem de güzel bir işlem için yapılan bu büyü sayesinde kişiler huzurlu bir aşk hayatına kavuşabilir. Kısmet kapalı olarak bilinen bu alanda yapılan işlemler gizli tutulmalıdır. İnanarak ve güvenerek yapılan tüm işlemlerin etkisinin süresi de hızlanır. 0553 371 89 94 numarası üzerinden direkt olarak Medyum Burak’a ulaşabilirsiniz. Resmi numara olarak bulunan bu alanda birebir konuşmalarda yapabilirsiniz. Hatta farklı alanlar içinde bilgi almanız mümkündür.
nasıl yapılır
İşlemin amacı iyiye yönelik olduğundan kısmet açma büyüsü zor olarak bozulur. nasıl yapılır sorularının yanıtları belirli malzemeler ile olmaktadır. Medyum Burak tarafından belirlenen malzemeler dahilinde kişilerin bu malzemeleri yakması gerekiyor. Aynı şekilde küle dönüşen bu malzemeler Medyum tarafından belirlenen yere gömülür. Hiçbir sakınca yaşamadan yapılan bu işleme inanarak çözüm beklenilmelidir.
nedir
Eşler arasında kavga ya da anlaşmazlık yaşayan kişilerde kısmet bağlama büyüsünü kullanabilir. Büyük sorun haline gelen eşler arasında anlaşmazlık bazı psikolojik durumlarında olmasına yol açıyor. nedir gibi sorularda da bulunan yanıtlar arasında anlaşmazlık sonucunda oluşan psikolojik sorunlarda ortadan kalkabilir. Her iki tarafa da olumlu etki bırakan sayesinde mutlu ve uzun ömürlü evliliklerde düzenlenmiş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 104 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir