Kızı kendine bağlamak

Ben genç bir erkeğim ve buraya yapacağım yorumla diğer gençlere yardımcı olmak için geldim. Çok beğendiğim bir kız vardı hatta ben ona aşıktım ama o beni bir türlü beğenmiyordu. Bazen sıcak davranıyordu ama sonradan yine soğuklaşıyordu. Bana karşı bir şey hissetmediğini de defalarca söyledi diyebilirim. Tabi ki bir erkek olarak bunları duymak gururumu çok kırdı diyebilirim. O yüzden kızı kendine bağlamak konusunda internetten yardım alabileceğimi düşündüm. Tabi ki bu konularda hiç bilgi sahibi değilim ve kimseye de soramadım çekindiğimden.
Medyum Burak ismi çok şeyi değiştirdi
İnternetteki bu araştırmamda karşıma medyum Burak ismi bol bol çıkınca ben de kendisini araştırdım. Sonuçta yanlış kişilerle görüşmek istemiyordum ki bu anlamda çok olumsuz şey de duymuştum. En sonunda kendisine 0553 371 89 94’ten ulaşmayı denedim ve daha ilk aramamda açıldı. Birden içime huzur doldu diyebilirim. Neyse kendisiyle görüşünce dedim bir kız var kendime bağlamak istiyorum ve bu dua için geldim. Hemen benimle ilgilendi.
Aşk karşılıklı olunca güzel
Tabi ki kızı kendine bağlamak için medyum Burak yardım alınacak en doğru isim diyebilirim. O değil de başkası ile görüşseydim eminim sonuç böyle olmazdı. Son derece etkili bir dua olduğunu anladım çünkü kısa sürede kızın ilgisi arttı ve sonradan da çıkmaya başladık. Şimdi aramızda sorunsuz devam eden güzel bir ilişkimiz var.

Bir önceki yazımız olan KOCAYI KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN TESİRLİ DUA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1462 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir