KOCAYI KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN TESİRLİ DUA

Ben eşimi severek evlenen bir kadınım ve o da beni severek evlendi. Evliliğimiz onuncu yılında ve onu ilk günkü gibi seviyorum. Bir de evladımız var. Bir süredir eşimin benden uzaklaştığını fark etmekteydim. Ne yapsam ilgisini eskisi kadar çekemiyordum. Ben onun benimle sürekli ilgilenmesine alışık olduğumdan bir şeylerden şüphelendim. Cep telefonuna gizlice baktığımda kaynar sular başıma yıkıldı. Bir kadınla mesajlaşmasını gördüm. Mahvoldum diyebilirim. Ne yapsam diye üzüntüden kıvranırken, dert ortağım, ahretliğim olan çok yakın bir arkadaşım bana Medyum Burak ile görüşmemi önerdi. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan kendisinden randevu aldım.
Medyum Burak Son Derece İnançlı Bir İnsan:
Medyum Burak saygısı ve ilgisi ile hemen güvenimi kazandı. Ben kişilik olarak yeni tanıştığım insanlardan çekinirim ama bu duygumu kendisiyle yaşamadım. Ayrıca kendisinin inancına, din bilgisine de hayran kaldım. Bana kocamı kendime yeniden bağlamam için çok özel bir dua önerdi ve tek tek ritüelleri de anlattı. Ben de çok uyarak bu duamı özenle okudum, dediklerini de harfiyen yaptım. Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua ile olumlu sonuçlar aldım.
Kocamın İlgisi Tekrar Üzerime Çekildi, İnanamadım:
Duayı okumaya başlar başlamaz, kocamın ilgisinin üzerine olduğu görmeye başladım. O görüşmekte olduğu kadınla da artık mesajlaşmadığını telefonunu kontrol ederek anladım. İçim rahatladım. Eşim benimle eskisinden de sıcak şekilde ilgilenmeye başladı ve sevgimiz arttı.

Bir önceki yazımız olan Kenzul Ars Duasi Uzun Olanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 296 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
1 Hayır

“KOCAYI KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN TESİRLİ DUA” için 11 yorum var.

 1. Eşim benden ayrılmak istiyordu fakat ben karşı çıkıyordum. Benden ayrılmamasını istediğim için tesirli çalışmaları araştırırken Medyum Burak ile tanıştım. Sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırdım. Artık boşanmak istemiyor.

 2. Kocamın işleri daha iyi gitmeye başlamıştı. Maddi açıdan çok iyi duruma gelince gözü beni görmez oldu. Bende Medyum Burak hocama sevgiliyi kendime bağlamak için boy hamaylı işlemi yaptırdım ve benimle çok daha ilgili bir hale geldi kocam.

 3. Herkese rahatlıkla söyleyebilirim ki 0553 371 89 94 telefon numarasını arayın rahatlıkla Medyum Burak hocam sevgiliyi kendine aşık etmek için boy hamaylı yaparak size de çözüm bulacaktır. Herkese tavsiye ediyorum. Bu güne kadar çok hoca tanıdım fakat kimse onun gibi başarılı olamadı.

 4. Eşime yaptırdığım bağlama celbi işleminden yaklaşık 60 gün süre geçti boşanma davamıza birkaç gün kala eşim boşanmaktan vazgeçti. Teşekkür ediyorum Medyum Burak hocama herşey yolunda gitmeye başladı.

 5. Beni arayıp sormayan ve terk edip giden eşimin dönmesi için uzman bir hoca arayışında idim. Medyum Burak hocam kuvvetli aşk için boy hamaylı yaparak eşimi tekrar bana geri getirdi. Bu nedenle herkese öneriyorum kendisini.

 6. Kocamın benden soğumasına sebep olan kadını devre dışı yapabilmek için medyum Burak a ayırma celbi yaptırarak yardım aldım. Sağ olsun hocam tüm isteklerimi büyük bir sabırla dinledi.

 7. Siz de gözünüz kapalı güvenilir ve uzman bir hoca arıyorsanız başka sitelerde zaman harcamayın. Medyum Burak hocam aşk celbi konusunda çok iyi, ortalıkta gezen sahte medyumlara güvenmeyin.

 8. Kocamın benden ayrılmak istediğini söylemesi ile umutsuzluk içerisine girmiştim. Beni terk etmek üzere olan kocamı bana tekrar harmura aşk celbi ile bağlayan Medyum Burak hocama ne kadar teşekkür etsem az.

 9. İyi günler herkese. Ben de Medyum Burak hoca ile evlilik celbi çalışınca iyi sonuçlar aldım. Kocamı kaybetmek istemediğim için yaptığı çalışma onu bana geri getirdi. Siz de 0553 371 89 94 bu telefondan ona güvenerek ulaşabilirsiniz.

 10. Hayırlı geceler Burak hocam hergun ağlamaktan kafayı yicem geçen gündüzüm kalmadı artık aklıma başka çareler gelirken sizin numaranızı buldum hocam önce Allah sonra sizin desteginize ihtiyacım var çok bunalimdayim su gariban kulu sevindir ne olur evladim için hocam ben boşandım eşimden ama boşandıktan sonrada görüşmemiz devam etti gözüm ondan başkasını görmüyor iyice delirmiş haldeyim bundan bir hafta önce eşim hem beni hem oğlumu engelledi duydum ki hayatında başkası varmış ve onunla evlenecekmis hocam ayaklarınıza kapanirim ne olur yardım edin onu bize geri donderin ve benimle tekrar evlensin gözü benden ve oğlundan başkasını görmesin ve ben bu hayatta sevgi görmedim o sevgiyi deli gibi sevdiğim kocamda tekrar ve bir ömür boyu yaşayalım ben onsuz yapamam hocam ne olur bana ve oğluma geri donsun yalvarıyorum hocam ben belediyede çalışıyordum işkur olarak ama iş bitti ne olur oradanda geri cagirsinlar hocam ne olur yardım edin eşimi ve işimi çok seviyorum ben fakir bir insanım ne olur çocuğum için yardım edin

  1. Ne yaptını Burak hoca ile çaliştınız mı etkisini gordunuz mu yardama ihtiyacım var çok dolandırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir