Kurşun Büyüsü Nedir, Kurşun Büyüleri Nasıl yapılır?

Kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etkisi ne kadar sürede belli olur? Kurşun büyüsü kim yapabilir? Büyü bilgileri için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Kurşun büyüsü yapmak bireylerin her arzularına sahip olmalarına yardımcı olabilir. Eğer arzu ettiğiniz kişiler ile aranız bozulduysa bu bireyler için aranızın soğuk olmaması için kurşun büyüsü tesirinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Bu büyü çeşidi çift ilişkilerinin normale dönmesine destek olur.

Ayrıca iğne büyüsü nedir, nasıl yapılır? Sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun büyüsü yapmak için kurşunun özel ısıtılması ve erime işlemlerinde özel surelerin okunması gerekir. Piknik tüpü ile kurşun büyüsü tarifinden yararlanabilirsiniz. Büyü işlemini gerçekleştirmeden önce büyü yapmak istediğiniz kişinin resmine sahip olun. Resim büyü yapılacak kişinin yüzünü net şekilde göstermelidir. Sonrasında büyük bir kumaş parçası ile resmin etrafını kapatın. Günde 5 defa bu işlemi tekrarlayın. Kurşunu eritilip döküldükten sonra tılsımlı sözcükler yazılması gerekir. Muska içinde darılan bireylerin küsme sebepleri, ne kadar süredir küs oldukları konusunda bilginiz varsa yazılmalıdır. Gerekli sureler yazıldıktan sonra kağıt zarar görmeyecek şekilde katlanarak eriyen kurşunun içine eklenir. En sonunda:

“…Rabbirhamhumâ kemâ rabbeyânî sagîrâ.”

Suresi okunarak işlem bitirilir. Ortalama 15 gün sürede bu işlemden netice alabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kurşun büyüsü etkileri vasıtasıyla en fazla yapılan bir büyü çeşidi olarak önümüze çıkmaktadır. Kurşun büyüsü yapmak için gerekenler hazırlandıktan ve sözler söylendikten sonra arzu ettiğiniz talepleri gerçekleştirebileceksiniz.

 • Kurşun büyüsü ile iki dargın bireyin arasını düzeltebilirsiniz,
 • İki arkadaşın beraber çalışmasını sağlayabilirsiniz,
 • Boşanmak üzere olan eşlerin tekrar bir araya gelmesini sağlayabilirsiniz,
 • Dargın olan tanıkların tekrar sohbet içinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Yapmak için Gerekli olan Malzemeler Nelerdir?

Kurşun büyüsü yapımı sırasında gerekli malzemeler tam olmalıdır. Gerekli malzemeleri kullanarak büyü işlemi yaptığınızda, büyünüzün etki etmediğini görürsünüz. Kurşun büyüsü için ihtiyaç duyulan malzemeler, büyü çeşidine göre değişik olabilir. Malzemeler daha çok olur ancak temel olarak:

 • Kurşun,
 • Piknik tüpü,
 • Toprak,
 • Su,
 • Bez parçası,
 • Kırmızı mürekkepli ya da mavi mürekkepli önceden hiç kullanılmamış kaleme ihtiyaç duyulur.

Malzemeler hazırlandıktan sonra büyü işlemine başlamak gerekir. Büyü işlemi yarıda kesilmemelidir. Bir malzeme noksan olduğunda büyüyü yarım bırakmak durumunda kalırsanız, büyü işlemini tekrar yapmanız gerekecektir. Aynı durum bir bireyin büyüyü tamamlamaması durumunda da geçerli olmaktadır. Kalan yerden işlemi tamamlamanız gerekir. Kurşun büyüsü zararlı mıdır sorusunun yanıtı bu anlamda evet olur. Büyü tamamlanmaz ise kişilerde negatif etkilere sebep olabilir. Bunun haricinde büyünün yan tesirlerinin olduğu bilinir. Büyünün etkisinin kimseye zararı dokunmaması için kime işlem yaptırdığınıza dikkat edin. Gerçek hoca olan bilgi sahibi, deneyimli ve musallat varlıkları güçlü olan kişilerden yararlanın.

İki Kişinin Arasının Düzelmesini Sağlayan Kurşun Büyüsü Tarifi

İki kişinin arasının düzelmesi için kurşun büyüsü tarifi uygulamak kolaydır. Kurşun büyüsü için dua ile beraber gerçekleştirilen işlemin etki etmesi için en iyi kurşunu tercih edin. Katı durumda olan kurşunu bir ısıya dayanıklı bir kaba koyun. Sonra ocağı açın ve 2 dakika süresince kurşunu ısıtarak eritin. Daha sonra aralarının iyileşmesini istediğiniz kişilerin resimlerini erimiş kurşunun içine koyun. Böylece kurşun fotoğraflara işletecek ve donacaktır. Kurşun tam olarak katı hale geldikten sonra büyü tesir etmeye başlar. Kurşun karşılaştığı esnada sizin bazı etkili sözcükleri tekrarlamanız gerekir:

“Allah’ım, isimlerini söylediğim kişilerin arası açıldı ve bu bireylerin arasının iyi olmasını istiyorum. Bu sebeple senin yarattığın kurşundan yararlanmak istiyorum. Kurşunu bana ve adını söylediğim kişilere yararlı kıl. İsteklerimi gerçekleştir. Sen şüphesiz kullarını işiten ve dualarını gerçekleştirensin. Benim isteklerimi de gerçekleştir ve dilediğim şahısların arasını düzelt. Amin.” Deyin. Bu sözleri 7 gün süresince uyandığınız gibi yeniden söylemeniz gerekecek. Bu sebeple surenin çıktısını alabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Bozulur mu?

Kurşun büyüsünü bozmak yapılabilir olsa da işlemi yapmak bilgi gerektirir. Kurşun büyüsü etkileri kişide ne kadar süredir varsa büyünün etkisinin yok edilmesi işlemi bir o kadar zor olacaktır. 1 aydır büyü etkisinde olan birinin işlem etkilerinden kurtulması daha kolay iken, daha uzun süre büyü etkisinde olan kişilerin bu işlemin negatif etkilerinden kurtulması oldukça zordur.

Kurşun büyüsü bozulması için İslam alimleri sık sık kuran okumanın önemli olduğunu söylemişlerdir. Sureler en tesirli büyülerden ve negatif enerjilerden musallatlardan koruyuculardır. Kuran’ı Kerim’den sure okumaya başlamadan önce kesinlikle abdestinizi alın. Dualarınızı okurken aklınızda farklı birşey olmamalıdır.

Sirke Kullanarak Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sirke kullanarak kurşun büyüsünü bozmak dilerseniz yalnızca gereksiniminiz olan su ve sirkedir. 1 litre suya 2 su bardağı sirke katarak karıştırın. “Sirke ve su tamamen karışsın. Büyü bozmak için gerekli yöntemler bana gösterilsin.” Cümlesini 3 kez söyleyin. Kurşun büyüsünü bozmak için asıl önemli olan kişinin amacının ne olduğuna karar vermesidir. Amacınızın ne olduğunu ifade ederken dua ile isteğinizi birleştirerek yapmanız gerekmektedir. Mesela: “Niyet ettim büyünün bozulması için.” Söyledikten sonra:

“Rabbenâgfirlî ve li vâlideyye ve lil mu’minîne yevme yekûmul hisâb.”

Suresini okuyabilirsiniz. Sureyi okuyup size destek sağlayacak manevi varlıkları işleme dahil ettikten sonra, sirkeli su kullanarak banyo yapmanız gerekir. Sirke bedeninizde tam olarak emildiğinde işte o zaman büyünün belirtileri ortadan kalkmaya başlar. 4. Gün el yüz ve ayaklarınız dışındaki bölgelere su değdirmemiş  olmanız önemlidir 4 günden sonra duş alabilirsiniz.

….

Kurşun Büyüsü Kimlerin Üzerinde Etkili Olmaz?

Kurşun büyüsünün etki etmediği kişiler vardır ki, bu kişiler sadece kurşun büyüsünden değil, farklı büyü türlerinden de etkilenmezler. Kurşun büyüsü çeşitleri içinde yapılanın hangisi olduğunun önemi yoktur. Belirtilen kişilere yapılan büyülerin gerçekleşme imkanı bulunmamaktadır. Bu şahıslara yapılan büyüler:

 • Yön değiştirebilir. Yani sizin etkilemek istediğiniz kişi değil de başka bir kişiyi büyü etkisi içine alabilirsiniz.
 • Büyü yapan kişiye geri dönebilir. Yani büyü yaptığınız kişi oluşturmak istediğiniz belirtilerin benzerini siz yaşayabilirsiniz.
 • Büyü daha etkili bir vaziyet alarak büyüyü yapan kişinin sağlık sorunları yaşamasına sebep olabilir.

Büyünün tesir etmediği bireyler içinde:

 • Hanesinde yeni ölüm olmuş kişiler,
 • Doğuştan kör olan kişiler,
 • Din işleri ile meşgul olan kişiler bulunur.

Kaşık büyüsü nedir, nasıl yapılır? Aklınıza takıldıysa makalemizden inceleyebilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Yaparken Hangi Duaları Okumak Gerekir?

Kurşun büyüsü yaparken okunacak olan dualar içeriği net olan sureler olmalıdır. Eğer gerçek büyü kitabından ve işinin ehli kişilerce yapılmadıysa bu büyü sözcüklerini okumayın. Eğer Arapça tılsımlı sözler söyleyerek büyü yapmayı arzu ederseniz, surenin Türkçe manasının tam olarak bilinmesi gerekir. Kurşun büyüsü işleminde özellikle:

 • Fatiha Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Burc Suresi içinde bulunan surelerin okunması önemlidir.

Büyü işlemlerine geçmeden önce kendinize kesinlikle kurşun büyüsü nasıl yapılır sualini sorun. Hangi işlemlerin yapılması gerektiğini bilmeden doğru sureleri okuduğunuzdan tam olarak emin olmadan, işlemleri gerçekleştirmeye başlamayın. Büyüyü yaparken tercih edeceğiniz süreler Kuran süreleri yada tılsımlı sözcüklerinden oluşmazsa, kendiniz de amacınıza göre dua meydana getirebilirsiniz. İki kişinin ayrılması için işlem yapacaksanız:

“Allah’ım, bu kişilerin ayrılmasını istiyorum. Darılmalarını dilememde de sebeplerim var. Sen kalpten geçen dileği en iyi bilensin. Bu sebeple beni en iyi sen anlarsın. İsteklerimi kabul et. Bu kulunun sesini işit. Bu işlemi benim için olur kıl. Amin.” Deyin.

Kurşun Kullanarak Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun kullanılarak yapılan bağlama büyüsü en tesirli büyü çeşitleri içinde bulunur. Büyüyü gerçekleştirmek için az miktarda ipe gereksinim duyacaksınız. Sıvı durumda kurşun içine ipleri atın. İpler ile kurşunlar bir bütün olacak şekilde karşılaşacaktır. Bu duruma gelmeleri için kısa bir süre beklemelisiniz. Kurşun büyüsü ile sevdiğini geri getirme ve bu kişiyi kendinize sevdirmek için, donmuş vaziyette olan ip ile kurşunu elinize alarak bu esnada “Kendime aşık etmek istediğim kişi için kurşun büyüsü yaptım. Bu büyü aşık olduğum kişi ile benim aramda bağlılık meydana getirecek. Bütün isteklerim kabul olacak. Amin.” Diyin.

Sonrasında katı durumda olan malzemeleri toprak altına gömmelisiniz. Malzemeler en az 60 cm derinliğe gömülmelidir. Toprağın üst yüreğine yakın bir yere kurşunu gömmemek önemlidir. Kurşun en azından 7 gün içinde burada gömülü kaldığı zaman etkisini göstermeye başlayacaktır. Ancak bu esnada büyü yapan kişinin kesinlikle büyü yaptığı kişi ile etkileşime geçmemesi önemlidir. Aksi durumda büyü tesiri yok olur ve yapılan işlemler boşa gitmiş olur.

Kurşun Kullanarak Eski Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Eski sevgili üzerinde yapılan bağlama büyüsü farklı soğutma büyüleri ile birlikte yapıldığında etkisi daha güçlü olur. Çünkü eski sevgililerin birbirine eskiden kalan bazı hisleri vardır. Eski sevgili için kurşun büyüsü yapımı işleminde kurşun okunarak işleme başlanır. Fakat bu okuma işlemi sadece medyum kişilerce gerçekleştirilebilir. Çünkü bu büyüyü gerçekleştirmek için dini bilginin kuvvetli olmasına ve ruhani manada güçlü ve inançlı olmasına gereksinim duyulur. Kurşun büyüsü işleminde bazı güçler ortaya çıkar ve yeteri kadar bilgisi olmayan işinin ehli olmayan kişilerin bu güçleri kontrol altında tutabilmeleri oldukça zor olabilir. Ruhani güçler büyü yapmayı talep edenlerin niyetinin iyi olmadığını hissettikleri için işlem yaptıran kişiye musallat olabilirler. Çoğunlukla sağlık sorunları ortaya çıkar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 250 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca