La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim 1000

Maddi gücümüz çok yerindeydi ve ailecek çok rahat bir hayat sürüyorduk. Eşimin işleri de her zaman çok iyi gidiyordu ama bir anda her şey bıçak gibi kesildi. İşleri aniden bozuldu ve ilginç şekilde borçlarımızı bile ödeyemez hale geldik. Ne olduğunu ikimiz de anlayamadık ve çocuklarımız bu durumdan etkilenmesin diye çok çabaladık ama baktık ki kötü gidiş devam ediyor başka çözümler aramaya başladık. Eşimle ikimiz internette duası ile ilgili çok şey okuduk. Pek çok sıkıntıya iyi geliyordu. Özellikle medyum Burak beyle konuşup bu dua hakkında detaylı bilgi aldık. Büyü varsa onu bile yok edecek kudrette olduğunu anladık.
Her gün okuduk
Eşim de ben de medyum Burak beyin söylediği şekilde bu duayı hemen her gün okuduk. Zaten insanın içine ferahlık verdiğinden ötürü hiçbir sıkıntınız olmasa bile bence okumalısınız. Kaldı ki bizim sorunlarımız bu duaya başladığımızdan beri düzelmeye başladı. Ama her şey kendiliğinden bozulduğu gibi, kendiliğinden düzelmeye başladı ki inanılmaz bir şeydi.
Duaların gücü çok büyük
Bence duaların gücü tahmin ettiğimizden de çok büyük. Siz de aynı şekilde bu duayı okuyarak veya bizim gibi medyum Burak beyle görüşerek kendinizi içinde bulunduğunuz o sıkıntılı durumdan hemen kurtarabilirsiniz. Neticede çok farklı dualar olduğundan danışmanızda fayda var.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2810 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
24 Hayır

“La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim 1000” için 12 yorum var.

 1. Ailecek zor zamanlar geçirdik O nedenle darlığa düştüm zamanlardan çabucak kurtulabilmek için Medyum Burak hocama kısmet açma celbi yaptırdık hocam bunalımdan kurtulacaksınız demişti ve başardı.

 2. Eşimin iş anlamında kısmeti bayağı azalmıştı belalardan ve musibetlerden kurtulması için kısmet açmak için boy hamaylı Medyum Burak bu konuda çok güvenilir bir kişi.

 3. Stresli ve bunalımlı bir dönemden geçiyorduk. Ailemizin iç huzuru için Medyum Burak hocamdan sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırmak konusunda destek aldık. İyiki almışız…

 4. Gönlümdeki sıkıntıyı hiçbir ilaç gidermiyordu. Tek çareyi Medyum Burak hocama giderek aşk celbi yaptırmakta buldum. Sağ olasın hocam.

 5. Düştüğüm belalardan kurtulup evlenmek istiyordum. Medyum Burak bana evlilik celbi işlemi yaptı. Ona güveniyorum. Dertlerimden söylediği süre içinde kurtuldum.

  1. Mrbalar sevim hanim ben derya sizinle gorusmek istiyorum burak hocanin faydasi oldumu gercekden cok kotu durumdayim

 6. Beni günden görün eriten bir sıkıntı içimi sarmıştı fakat manevi olarak bu durumdan kurtulabilmek için Medyum Burak Hoca’nın yardımlarını aldım kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırdım Sıkıntılarım geçti.

 7. Dertlerime deva olan Medyum Burak Hoca’mın sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı sayesinde musibetlerden kurtuldum üzerimdeki negatif enerjiden uzaklaştım. Çok teşekkürler hocam.

 8. Üzerimde bir tembellik vardı canım hiçbir şey yapmak istemediği için Sıkıntılı günler geçiriyordum Medyum Burak hocam derdime çare buldu sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylı yaparak beni sıkıntılarımdan kurtardı.

 9. Kalbinizde sıkıntı varsa ve dara düştüyseniz acele eden Meydan Burak hoca ile görüşme yapın kendisi size harmura aşk celbi yapabilir benim derdime derman oldu kendisi.

 10. Kendimi çok çaresiz hissediyordum hastalıklardan kurtulmam için Medyum Burak hocam bana çalışma yaptı. Yaptığı bağlama celbi eski güzel günleri kavuşmamı sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir