LEYSE LEHA MİN DUNİLLAHİ KAŞİFE

İşlerim ile son derece sıkıntı yaşadığım bir dönemde tanıdığım medyum Burak bana mükemmel şekilde yol gösterdi. Kendisinin üstüm dini bilgisi, yetenekleri ve ilmi sayesinde maddi sıkıntılarımdan ve üzerimdeki psikolojik olumsuzluklardan kurtuldum. Hem kendimden kaynaklanan, hem de piyasadan kaynaklanan birtakım hatalar ve şanssızlıklar yüzünden maddi sorunlarım vardı. İnanılmaz bir darboğaza girmiştim ve son derece sıkılıyordum. Bu durum psikolojimin de bozulmasına neden oldu.
Sıkıntılarımdan Burak Bey Sayesinde Kurtuldum:
Bir tanıdığım derdime çare olacak insanı tanımamda aracı oldu. Bana çok kuvvetli yetenekleri ve dini bilgisi olan Burak Hoca’dan bahsetti. Ben de hemen kendisinin verdiği 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arama yaptım ve randevu aldım. Karşımda son derece anlayışlı, dikkatle dinleyen, samimi ve saygılı bir insan buldum. Bana sıcak yaklaşımı tüm dertlerimi dökmemi sağladı.
Beni Borçlardan Kurtaran Dua:
Beni borçlardan kurtaran dua leyse leha min dunillahi kaşife ile tanıştırdı. Bu duayı ne zaman ve nasıl okumam gerektiğini dikkatlice anlattı. Ben de kendisinin dediklerini dikkatlice yaptım. Üstelik bunaldığım zamanlarda kendisini aradım ve nasihat aldım. Her zaman içtendi. Duanın etkisini kısa sürede gördüm. Önce içinde olduğum bunalımlı ruh halinden kurtuldum. Ardından işlerim açıldı ve bugünkü kazançlarımı yapmaya başladım. Şu anda son derece iyi ekonomik durumumla Burak bey sayesinde tanıştım diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Lahutiye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1556 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir