Merak Edenler İçin Sabun Büyüsü

Abim evlendiğinde gelin olarak aldığımız kızın normal olmadığını düşünüyordum nitekim birkaç sene geçtikten sonra abimi de mutsuz görmeye başlamıştık ve bu durum bizi çok üzüyordu. Ne kadar konuşmaya çalışsak da bize bir şey belli etmediğinden git gide çökmeye başlıyordu çünkü severek evlenmişti ancak onu bu durumdan çekip çıkarmamız da gerekiyordu. Tek çare sabun büyüsü olabilirdi bir gün gelinimizi hiç olmayacak bir yerde başka bir adamla olduğunu gördüm abime söylesem işler çığırından çıkardı.
Ben Kardeşlik Görevimi Yaptım
Anneme anlatabildim ve en az benim kadar sakin kalmasını isteyip Medyum Bura hocamızdan bahsettim ne dediysem kabul etti sabun büyüsü nedir iyice anlattıktan sonra 0553 371 8994 numarasından hocama ulaştım yoğun bir gün geçirmesine rağmen bizi kabul etti durumu anlattığımda hızla hareket etmemizi söylemişti buna daha da sevinmiştik.
Uygun gördüğü şartlar da sabun büyüsü nasıl yapılır hep birlikte görmüş ve yaşamış olmuştuk o kadından kurtulacak kendimize yeni bir sayfa açacaktık. Bir akşam abim konuşmaya geldiğin de soğuduğunu ve artık onunla evli kalmak istemediğini söylemişti karısı da kabul etmiş zaten başka çaresi de yoktu çok hızlı bir şekilde işlemleri tamamladık ve boşandılar. Abim şuan bizlerinde sevip tanıdığı bir kadın ile nişanlı o kadar da mutlu ki iyi ki onu hocamızla beraber o kadından kurtarmışız. Bağlılık büyüleri ile ilgili gerçekleri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 126 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir