Motivasyon Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

İnsanlar sosyal hayatlarında ya da önemli bazı periyotlarda bir takım manevi güçlere ihtiyaç duyarlar. Bu sadece din ile ilgili değil, pek çok yönden kişilere lazım olan motive edici duyguları da kendi içinde barındıran bütün olarak görülebilir. Söz konusu zamanlarda kişilerin bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak bir takım doğaüstü güçlerin yardımı alınabilir. Bunun için ise sağlam bir büyü uygulaması yapılmalıdır. Özellikle de bu işi iyi bilen medyumlar aracılığı ile istenilen noktada destek alınabilir. Kişinin mutlaka haberi olması gerekmez, örneğin küçük çocukların bu gücü kendilerinde bulmaları için yapılan bazı büyülerde aileler medyumlar ile temasa geçerler. Tıpkı bunun gibi, motivasyon büyüsünde de başka kişiler hedef kişi için çeşitli uygulamalar yaptırabilirler.
Kişiler sosyal yaşantıları içinde bir takım işlere soyunabilirler. Sadece iş olarak değil, okuldaki sınavlar ya da spor müsabakalarındaki maçlar için de bazı güçlere ve motivasyon öğelerine ihtiyaç duyulabilir. Bu tür zamanlarda son derece etkili olan motivasyon büyüsünden faydalanılır. Çünkü bu büyü türü ile birlikte kişilerin kendi içlerinden ihtiyaç duydukları kuvveti ve motivasyonu bulmaları sağlanır. Daha hedef odaklı düşünen ve doğrudan yapıcı işlere imza atan kişiler bu nedenle motivasyon büyüsünün etkisinde hareket ederler. Dileyen herkesin medyumlar ile görüşecek yaptırabileceği bu büyü en olumlu büyü çeşitleri arasında yer alarak kendisini en iyi şekilde gösterir.

Bir önceki yazımız olan Büyü ile Kader Değişirmi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 642 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
14 Hayır

“Motivasyon Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?” için 2 yorum var.

  1. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

  2. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir