MUM BÜYÜSÜ

Çok etkili aşk büyüleri arasında gelen ve yüzyıllardır yapılan uygulamalardan biri temel malzemesi mum olan mum büyüsüdür.

Bu büyü tarzı gerçek medyumların elinde sevenlerin birbirini bulmasını sağlar. Mum büyüsü nasıl yapılır, bunu ancak kutsal kitaplara hakim, diğer alemler ile bağlantıları olan, gerçek medyumlar bilebilir. Diğer alemlerden varlıkların özel ritüeller ile etkilenmesi ve amaçlanan kişiye aşk duygularını sunması, kişinin de giderek büyü yaptıran kişiye aşık olması, sevdalanması şeklinde gerçekleşen çok özel bir uygulamadır. Mum büyüsü, kolay gibi görünebilir ancak kişilerin kendi ev ortamlarında yapmalarında bir etkisi olmaz, uzman desteği ile yapılması lazımdır.

Mum Büyüsü Genel Özellikleri ve Çeşitleri

Mum büyüsünde adı üstünde temel malzeme mumlardır. Beyaz mum büyüsü ve kırmızı mum büyüsü olarak çeşitlerinin olduğunu belirtelim. Bunların ayrımını elbette medyum hoca yapabilir. İlk aşama malzemelerin hoca tarafından hazırlanması, varlık ile iletişime geçilmesi gerçekleşir. Bundan sonra, görevlendirme ve tesirinin beklenmesi süreleri gelir ve bu süre yaklaşık olarak dört, beş gün içinde etkisini göstermektedir. Bu süreden sonra, aşık edilmek istenen insanın içinde değişiklikler söz konusu olmaya başlar. Tabi etki süresi, biraz da büyünün yapılma amacına göre değişmektedir. Tüm bu detayları pekiştirecek olan medyum hocanın işinde uzman olması, bu büyü doğru şekilde yapmasıdır.

Mum Büyüsü deneyimimi Medyum Burak Hoca ile gerçekleştirdim

Ben de mum büyüsü sayesinde sevdiğine kavuşmuş bir insanım. Mahallemden çok sevdiğim, hayran ve aşık olduğum erkeğin bana bakması için ben de baktım ki durumum umutsuz, ben de büyü ile bir hocadan ama doğru bir insandan yardım almaya karar verdim. Etkili bir büyü sonucu almak için doğru bir hocadan destek almam gerektiğini biliyordum. Malesef, ülkemizde gerçek hocayım diyen ama aslında dolandırıcı olan çok sayıda üfürükçü tip var. Ben bunlarla, ne umutlarımı ne de zamanımı harcamak istemiyordum. Bu nedenle, biraz ince eleyip, sık dokudum. İncelemeler yaptım ve arkadaşlarıma danıştım. İnternetten inceleme yaptım ve medyum yorumlarından kendi çapımda analiz yaptım. Mum büyüsü yaptıranların yorumları benim için çok önemliydi.

Yorumlar arasında genel olarak danışanların, medyum Burak Hoca ile iletişimde olduklarını, bundan da son derece memnun kaldıklarını gördüm. Kendisinden randevu aldım, 0 553 371 89 94 telefon numarasından kendisini aradım. Uzaktan destek almak için kararlaştırdık. [email protected] adresinden de kendisinden destek alabilirsiniz. Medyum Burak ile mum büyüsü deneyimim son derece olumlu oldu. Öncelikle gerek yüzyüze, gerekse uzaktan da olsa gerçekten inanılmaz yardımcı olan bir insan. Benim gibi siz de yardım alacaksınız bundan eminim. Mum büyüsü ile sevdiğim insanın bana gelmesi, tam da hocamın dediği sürede gerçekleşti. Bu şekilde, ben sevdiğim adama kavuştum, hem de hiç ummadığım bir şekilde. Siz de beni gibi kendisinden destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adet Kanı Büyüsü başlıklı makalemizde adet kanı büyüsü, adet kanı büyüsü duası ve adet kanı büyüsü günah mıdır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1020 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir