Muska

, özel çalışmalar ile yapılan, şeytani ve ulvi güçlerde korunma amaç taşıyan bir çeşit vefktir. İşinin ehli hocalar ya da medyumlar muska yaptıkları gibi muska bozma çalışmaları da yapmaktadır. çalışması derin bir olgudur. Tamamen gizli ilimlerin ve ruhani güçlerin bazı teknikleri kullanılarak hazırlanır. Bu çalışmalar bazen kişiyi koruma amacını, bazen de kişiye zarar verme amacını taşımaktadır. yapma, muska bozma konularında işinin ehli Medyum Burak ile resmi telefonu olan 0 553 371 89 94 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Nasıl Yapılır?
Negatif etkilerden, enerjilerden arınmak için yapılan bazı muska çalışmaları bulunmaktadır. nasıl yapılır, bu çalışma uzmanlarca yapılmaktadır. En basit olarak nazardan korunma amacıyla yapılan muska kişiye özel hazırlanan bir çeşit vefk çalışmasıdır. Büyüden, nazardan, kötü etkilerden korunmak isteyenler muska yapması için işi bilen bir medyumdan destek almalıdır. Bu işi bilen biri tarafından hazırlanan muskalar kişiye oldukça faydalı etkiler yapacaktır. Üzerlerinde rakamlardan oluşan bazı tılsımların bulunduğu muska çeşitleri gerek üzerinde taşınarak gerekse yaşanan ortamda bulundurularak kişiye yardımcı olur.
Nasıl Bozulur?
Evinizde, yaşadığınız yerde bir muska bulduğunuz takdirde muska nasıl bozulur, buna dikkat edilmelidir. Bunu mutlaka danışmalısınız. Bir hocaya ya da medyuma danışarak muskanın üzerindeki ambalajı dikkatlice çıkarılmalıdır. Abdestli bir şekilde muskayı açarken zarar verilmemeli ve Nas, Felak sureleri okunmalıdır. yanlış açılırsa kişiye zararı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 742 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir