Odkara Aşk Büyüsü

Odkara aşk büyüsü kara büyülerin grubunda yer alan bir büyüdür. Bu büyünün yapıldığı kişi en etkili aşk büyüsünün etkisinde kalır. Büyünün amacı kişiyi etkileyerek istenen başka bir kişiye meyletmesini sağlamaktır. Bu hem âşık etme, bağlama hem de geri döndürme büyüsü olarak etki eder. Büyü çalışması sırasında cinlerden yardım alınır. Bu nedenle en ateşli ak büyüsü olarak nitelendirilir. Odkara aşk büyüsü eski çağlardan ulaşan Asya şaman büyüsü olarak bilinir. Orta Asya’da en fazla bilinen üç büyük cin çar, çur, çor adıyla anılır. Bunların yardımıyla yapılan aşk büyüsü ise kara ateş olarak anılır. Odkara aşk büyüsü için bilgi almak isteyenler Medyum Burak ile resmi telefonu olan 0 553 371 89 94 ile görüşme yapabilir.
Nasıl Yapılır?
Bu etkili büyü yani odkara aşk büyüsü nasıl yapılır, bunun pek çok materyale ihtiyaç duyulur. Ancak büyüyü yapmak için temel materyal safran mürekkebidir. Odkara büyüsünde pek çok detay bulunmaktadır. Özellikle bozulmuş meyveler, karınca dışkısı, daha önceden çinko tabletlere yazılmış ve bekletilmiş celbler bunlar arasındadır. Bu malzemelerle yapılan çalışma ile büyü yapılır.
Etkileri
Odkara aşk büyüsü etkileri, istenen kişinin âşık edilmesi ya da sevgilinin elde tutulması için kullanılır. Büyü yapılan kişi sürekli yapan kişiyi düşünmeye başlar. Düşünmek istemese bile bunu aklından çıkarmayı başaramaz. Rüyalarında bile görür. Büyü etkisini tam gösterdiğinde de kişinin yanına gelir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 762 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir