Pirinç Büyüsü Nedir, Pirinç Büyüleri Nasıl Yapılır?

Pirinç büyüsü nedir, nasıl yapılır ve ne kadar sürede etki eder? Pirinç büyüsü kim yapar? Büyü hakkında detaylar içeriğimizde bulunmaktadır.

Pirinç büyüsü yapmak baklagiller büyüsü uygulamaları işlemleri içesinde yer almaktadır. Yapımı oldukça zor büyü çeşitleri arasında olduğu bilinir. Pirinç büyüsü uygulaması  yapımı zor olduğu gibi, büyünün iptal edilesi de aynı miktarda zor olur.

Pirinç Büyüsü Neden Yapılır?

Pirinç büyüsü yapmanın nedenleri her kişi için değişik olabilir. Pirinç büyüsü nasıl yapılır sualini merak eden kişiler çoğunlukla hanelerinde problem yaşayan ve ya başları beladan çıkmayan bireylerdir.

 • Hans içindeki kişiler ile iyi anlaşamamak,
 • Sevdiği kişi ile sorun yaşamak,
 • Mutsuz olmak,
 • Yeteri kadar gelir elde etmemek,
 • Aşık olduğu kişiyi görememek,
 • Uzaktaki bir kişiden hoşlanmak ancak platonik aşk gibi sebeplerden ötürü pirinç büyüsünden yararlanmak isteyebilirsiniz.

Geri getirme muskası nedir, nasıl yapılır? İçeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Pirinç Büyüsü Tarifi ile Nasıl Zengin Olunur?

Pirinç büyüsü tarifini kullanarak zenginlik çok önceki dönemlerden beri uygulanıyor olan bir işlemdir. Ayrıca pirinç tane sayısı çok olması nedeni ile zenginliğin bir sembolü olarak uygulanmaktadır. Zengin olmak dilerseniz 41 adet pirinci bir kap içerisine alarak 2 su bardağı  su ekleyin. Ancak işlem öncesinde suyu okuma yapmanız gereklidir. Bardaktaki suya “Pirinç büyüsü yapmak istiyorum, bu suya sureleri okuyup üflüyorum. Pirinçler suda pişiyor, hayatımdaki bereket daha da artıyor.” Sözünü ard arda tekrar edin. Bu sözcüğü yeniden söyler söylemez ilk olarak baş daha sonra işaret parmağınızı kullanarak suya dokunun. Daha sonra suyu tencereye koyarak kaynatın. Su kaynamaya başlayınca içine pirinç tanelerini atın. Pirinçler tamamen suyunu çekene kadar pişirin. Sonra kapağı kapatın 3 saat dinlenmeye alın. Bu esnada 3 saat boyunca:

Suresini dikkatlice okuyun. Vakit tamamlandıktan sonra pirinçten bir kaşık yiyin. Böylece büyü tamamlamış olur. Büyü belirtileri ortaya çıkması için pilava tuz eklenmemelidir. Pirinç büyüsü nedir konusu ile ilgilenen kişiler bu en ana büyü uygulamasından yararlanabilir.

Pirinç Büyüsü Tarifi Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Pirinç büyüsü tarifinin etkisini göstermesi için geçen süre büyü yapımı sırasındaki ayrıntıların bilinmesi ile tespit edilebilir. Talep edildiği üzere pirinç büyüsü gerçekleştirmenin çok sayıda yöntemi bulunmaktadır. Yalnız bir büyü türünde bile değişik sözcükler ve sureler söylenerek belirtilerinin ve belirti ortaya çıkma süresinin farklılaştığı bilinmektedir. Pirinç bırakarak büyü işlemi uygulandığında ise Kuran’dan bir sure okuyarak büyü yapma uygulamanızı tamamladıysanız minimum 3 günde işlemden netice alabilirsiniz.

Eğer gerekli duaları okumadan kendi bildiğiniz değişik sureler ile büyü yapmaya kalktıysanız uygulamanın işe yaraması için beklemeniz gereken süre daha fazladır. Yaklaşık 7 günde büyü uygulamasından netice alabilirsiniz.

Pirinç Büyüsü Tarifi Etkisini Nasıl Artırabilirim?

Pirinç büyüsü tarifi etkisini artırmak isteyen kişiler okudukları sure çeşitlerinde farklılık yapma durumuna gidebilirler. Pirinç büyüsü duasının en ideali kurandan okunmuş olandır. Duaların içeriği her ne olursa olsun içten şekilde okunması önem taşır. Okunanların etkisi ile istediklerinizin olacağına tam olarak inanın. Dua okuduğunuz alanın sessiz olmasına dikkat edin. Mümkünse yanınızda kimse olmasın. Böylece başkaları sizi rahatsız edemez. Pirinç büyüsü uygulamasında kullanılan pirinçler iri taneli olursa büyü çok daha etkili olacaktır. Pirinçleri yıkarken okuduğunuz suyu kullanmanız etkisini arttırır.

Pirinç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Pirinç büyüsünü bozmak  düşünüldüğü kadar zor değildir. Pirinç büyüsü bozulur mu konusuna insanların çoğunluğu hayır yanıtını verse de bu gerçek değildir. Tabi ki her büyü uygulaması iptal edilebilir. Ancak bazı büyüler diğerlerine oranla çok daha zor iptal edilebilir. Bazı işlemlerin bozulmaları çok inatçı olabilirler. Doğru büyü bozna, doğru medyum ile işlem yaptırma ve ile pirinç büyüsünü bozabilirsiniz. Pirinç büyüsü bozmak için altta bulunan basamakları takip edin:

 • Aynı büyüye başlama sürecinde olduğu gibi 41 tane pirinç tanesi ayırın.
 • Saydığınız bu pirinç tanelerini bir torbanın içine yerleştirin.
 • Dış kapınızın olduğu yere gidin ve torbanın içindeki pirinçleri kapıdan dışarıya doğru dökün.
 • Dökülen pirinçlere tılsımlı kelimelerin söylenmesi önemlidir. “Pirinçler sizi döküyorum, tesirinizin ne kadar güçlü olduğunu biliyorum ve sizi bozuyorum.” Diye söylemesi gerekir.
 • Son olarak pirinç taneleri ayrı ayrı toplanarak pirinç taneleri toprağın içine gömülür.

Bu büyüyü sonlandırdıktan sonra pirinç ve toprak arasında etkileşim oluşur. Etkileşim sonucu bazı musallatlar hareket durumuna geçer. Cinler büyünün bozulması konusunda da size destek sağlarlar. Büyünün iptal olması çok kısa zamanda olmayabilir. Bu sebeple sabırlı olmak önemlidir. Bütün büyülerde olduğu gibi tek hüküm sahibi olanın Allah olduğunu unutmayın.

Pirinç Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Pirinç büyüsü yapıldığını anlamak için dikkat etmeniz gereken büyü sonucu meydana çıkan etkilerin var olup olmadığını tespit etmektir. Pirinç büyüsü etkileri altında olan bireyler:

 • İştahları azalır,
 • İştahları azaldığı için hızlıca kilo kaybı yaşarlar,
 • Aşık oldukları bireyler ile devamlı kavga ederler,
 • Çoğunlukla pirinç ile yapılan yemeklerden yemek istemezler,
 • Sürekli yatmak isterler,
 • Kendilerini devamlı bitkin hissederler,
 • Özellikle geceleri uyumakta zorlanırlar,
 • Kendilerinde bir farklılık olduğunu düşünürler ancak bu duruma karşı tedbir alamazlar.

Bu tarz belirtileri yaşıyorsanız hemen iyi bir hocaya başvurarak kendinizdeki negatif tesirlerin ortadan kaldırılması için büyü iptal işlemlerine başlamanız gerekir. Uzun süre beklemek iptal işleminin zorlaşmasına sebep olur.

Pirinç Büyüsü ile Sevdiğin Kişiyi Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?

Pirinç büyüsü yaparak bir kişinin kendine aşık edilmesi toplumda sık tercih edilen bir büyü çeşididir. Büyü gerçekleştirmek için 50 adet pirinci bir bardağa yerleştirin. Devamında 50 adet pirinç daha alarak farklı bir bardak içine yerleştirin. Bardaklardan birindeki pirinçler sizi diğeri aşık olduğunuz kişiyi temsil etmektedir. Bir bardakta yer alan pirinçlere:

“Pirinçler siz beni temsil ediyorsunuz. Ben size büyüyü gerçekleştirmek için komut verince, ihtiyaç duyulursa derimi de yüzersiniz.” Söyleyin. Bu etkili kelimeler pirinç tanelerine güçlü etki verecektir.

Diğer bardaktaki pirinçler sevdiğiniz kişi yerinde olacağından, bu pirinçlere kuvvet vermek yerine itaatkar olmaya teşvik etmeniz gereklidir. Diğer bardakta bulunan pirinçlere:

“Siz benim aşık olduğum kişisiniz, bana itaat ederseniz, benim dediklerimi yapmanız gerektiğini bilirsiniz.” Cümlesini 5 defa tekrar edin. Sonrasında büyüyü yapmanın en zorlayıcı basamağına geleceğiz. Sevdiğinizi  temsil eden bardağı yatağınızın altına koyarak uyumanız gerekir. Sonra aşık olduğunuz kişinin evine giderek bu bardağı onun yaşadığı haneye koymalısınız. Yaklaşık 5 gün içinde bu uygulama tesirini belli etmeye başlayacak ve sevdiğiniz kişi ile birlikte olmanıza destek sağlayacaktır. Pirinç büyüsü zararlı mı diye aklınızdan geçebilir. Eğer etkiniz altına almak istediğiniz kişi bekar ise pirinç büyüsünün herhangi bir zararı olmayacaktır.

Kara büyü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Gideni Geri Getirmek için Pirinç Büyüsü

Gideni geri getirmek için pirinç büyüsü yapabilirsiniz.

 • Ayrılan eski sevgili,
 • Bırakıp giden koca,
 • Terk eden kardeş,
 • Giden akraba için bu büyü yapımı tesirli olmaktadır.

Gideni geri getirmek icin pirinç büyüsü için muska yapılması önemlidir. Bir su bardağı pirinç hazırlanarak pirinçlere büyülü sözcükler söylenir:

“Bir su bardağı pirincimi aldım. Gideni geri getirmek için dileğimi aldım.” Sözünü 33 defa tekrar edin.

Sonrasında bir saman kağıt üzerine mavi renk mürekkepli bir kalem ile sevdiğiniz ve geri getirmeyi arzuladığınız kişinin adını yazın. Adını yazdığınız esnada şahsın soyadının ismine oranla çok daha kalın yazılmış olması onemlidi. Kağıdın tamamı kişinin ismi soyadı ile doldurulur. Ardından kağıdı katlayarak üçgen şekline getirin. Katlama işleminden önce okuduğunuz pirinçlerden bazılarını muska içine koymanız gerekir. Hazırladığınız muskayı 7 gün boyunca üzerinizde taşımanız gereklidir.

Gece uyurken hazırladığınız muskayı yatağınızın altında koruyun. Büyü tesirini belli etmeye başlayacaktır.

Gideni Geri Getirmek için Pirinç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Gideni geri getirmek için pirinç büyüsü bozmak istiyorsanız:

 • Ankebut Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Nas Suresini sırayla okuyun.

Duaları okumayı tamamladıktan sonra “Bir tutam pirinç büyüsü yaptım, şimdi tesirlerini elde etmek için bu yönteme kendimi adadım.” Sözcüğünü yeniden söyleyin.

Pirinç büyüsünü iptal etmek için bir su bardağı pirinç hazırlanarak kapınızın önüne dağıtın. Sonra dağılan pirinç tanelerini halı altına doğru yönlendirin. Bu esnada:

İnnellezıne la yercune likaena ve radu bil hayatid dünya vatmeennu biha vellezıne hüm an ayatina ğafilun

Suresinu okuyun.

Gideni Geri Getirmek için Pirinç Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Gideni geri getirmek için pirinç büyüsü etkisi oldukça fazladır. Bu büyü toplum içimde Mezopotamya büyüsü olarak da adlandırılır. Bu nedenle Mezopotamya döneminden itibaren yapıldığı düşünülmektedir. Büyüyü uygulamaya geçen kişiler yaklaşık 15 günde büyüden sonuç aldıklarını ifade etmişlerdir. Siz de bu büyüyü uygulatarak aşık olduğunuz kişinin size tekrar geri gelmesini sağlayabilirsiniz.

Pirinç büyüsü yaparken önem verilmesi gereken hususlar var. Mesela büyü kişi yalnız başına olduğu zamanlarda yapılmamalı. Uygulama yapılırken mutlaka konu hakkında bilgi sahibi olan bir kişiden destek alınmalıdır.

Büyü yapmayı düşünen kişilerin bazı amaçları bulunmaktadır. Bu amaçlara yönelik olarak pirinç büyüsünü yaparak isteklerine kavuşmak istemektedirler. Gerçek bir hocaya bu isteği bildirdiğiniz zaman size ihtiyaç duyduğunuz olan söyleyecektir. Sonra da sizin de kararınıza göre gerekli büyü yapılacaktır.  Medyum yorumlarını inceleyerek seçeceğiniz en iyi medyumu bu sayfa üzerinden bulabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Pirinç Büyüsü Nedir, Pirinç Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Büyüler kendi arasında ak ve kara olmak üzere iki farklı gruba ayrılır. Pirinç büyüsü bu türler içinde ak büyüler arasında bulunan büyü çeşididir. Maksadı hem güzellik hem de iyilik yapmak gibi pozitif neticeleri olan büyüler ak büyü çeşitleri içindedir.

Pirinç büyüsünü yapacağınız kişinin size bağlanma ve sizi sevme yüzdesi tam olarak yüzde yüzdür. Gerçek bir medyum ile etkili bir pirinç büyüsü yaptırdığınız zaman hangi maksat ile o büyü türünü yaptıracaksanız isteğiniz yerine gelecektir. Yani pirinç büyüsü ile başka birini kendinize ya da belirlediğiniz farklı bir kişiye âşık edebilirsiniz.

Pirinç büyüsü gücüdür ve aynı zamanda doğru şekilde uygulandığı taktirde etki etme hızı çok yüksek olan bir büyüdür. Bu sebeple herhangi bir medyuma çalışma yaptıracaksanız eğer pirinç büyüsü etkilerini kısa bir zamanda fark etmeye başlayabilirsiniz.

Pirinç büyüsünü tam manasıyla medyum hizmetleri konusunda ve büyü yapmada uzman olan, oldukça deneyim sahibi profesyonel medyumlar tarafından yapılabilir. Bunun dışında alanında güvenilir hocalarca yapılmayan bir büyü, kişinin yaşamında sıkıntılara sebebiyet verecektir. Bu sebeple seçim yapımı önem taşımaktadır.

Her büyü deneyim ve de büyük bir uğraş gerektirir. Pirinç büyüsünde çaba gösteren siz değil medyum olacaktır. İşini iyi yapan dürüst bir medyum ile pirinç büyüsü yaparsanız sizin yerinize işlemleri medyum yapar.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 384 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
6 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca