Sabun büyüsü evliliğimi kurtardı

Evliliğime eşimin kız kardeşi yüzünden büyük zarar gelmişti çünkü kendisi bizim evliliğimiz hiçbir zaman istemediği için sürekli kötü sözler söyleyerek eşimi etkiliyordu. Tabii bu durum evin içinde sürekli kavgalara neden olduğu için ailemizde huzur kalmamıştı ve bir tane de çocuğumuz vardı o yüzden onun da kötü anlamda etkilendiğini her geçen gün daha fazla görüyordum. Durumu sonlandırmak için sabun büyüsü yaptırmak istedim çünkü bu sayede belki eşimin kız kardeşi artık evlerimize karışmaz diye düşünüyordum.
Kız kardeşinden kurtuldum
Hassas bir konu olduğu için bunu herkese anlatamazdım o yüzden kendi başıma çözmeye karar verdim. İnternet bu konuda işime yaradı çünkü sabun büyüsü hakkında hem çok fazla bilgi edindim hem de medyum Burak Beyin ismi ne bu sayede öğrendim. Kendisinin resmi telefon numarası da yorumlardan birinde vardı hemen alarak 0553 371 89 94 nolu hattan telefon açtım. Kısa bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra randevulaştık ve ben kendisi ile görüştükten sonra durumumu izah ettim.
Huzurlu evime kavuştum
Size söyleyebileceğim şey sabun büyüsü yaptırdıktan yaklaşık 1 ay sonra evindeki düzen ve huzur çok daha güzel bir hale geldi. Eşimin kız kardeşi artık ilişkimize hem karışmıyordu hem de tam tersi destek vermeye başlamıştı. Bu gelişmeler gerçekten benim için çok önemliydi ve o yüzden buraya yorum yazmak istedim. Sizin de belki bu yorum sayesinde sıkıntılarınız yok olur diye düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 476 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir