Sabun Büyüsü Nedir

Aşık etmek ya da birine kötü anlamda zarar vermek için yapılan en yaygın ve kuvvetli büyülerden biri sabun büyüsü işlemleridir.

En etkili şekliyle 41 iğneli sabun büyüsü, ancak ve ancak sizi doğru yönlendirecek medyumların elinde tesirli olur. Sabun büyüsü hem kara büyü olarak kötü niyetle yapılabilir, hem de sevdiği insanı kendine aşık etme maksatlı yapılabilir. Bu iki amacın yani iki ayrı amaca hitap eden büyülerin farkı, malzemelerinde değil, okunacaklarına yani içeriklerindedir.

Sabun Büyüsü hakkında temel bilgiler

Sabun büyüsü nasıl yapılır, merak edilen noktalardan biri budur. Sabun büyüsü diğer birçok büyüye göre kolay bulunan malzemelerden yapılmaktadır. Öncelikle, sabun olmalıdır. Bu sabun yeni yani daha önce kullanılmamış bir sabun olmalıdır. 41 iğneli sabun büyüsü nasıl yapılır denecek olursa, bu ritüelde, 41 adet daha önce hiç kullanılmamış yani yeni olacak, birbiriyle aynı ölçülerde iğnelerin kullanılması gerekmektedir. Sabun alınarak suya konur ve okunması gerekenler hocanın dedikleri aynen yapılarak eksiksiz şekilde, belirttiği sayıda ve zamanda okunur. Örneğin büyü yapılacak kişinin adının 14 defa okunması lazımdır. Tüm bu ritüellerin hocadan eksiksiz olarak dinlenmesi gerekir.

Sabun büyüsü nedir merak edildiği gibi, etkileri nasıl olur bu da çok merak edilen bir durumdur. Sabun büyüsü yapılan kişide belirtiler çok zaman almadan ortaya çıkmaya başlar. Kişi sakin bir kişilikte olsa bile sinirlenen, asilik yapan, evhamlanan biri haline gelir. Uyku düzeninde sıkıntılar olmaya başlar. İddiacı ve tartışmacı olur. Bunalır ve yaşadığı herşeyden sıkılmaya başlar. Kafası karışık olur, aynı zamanda dalgınlaşır ve halsiz olur. Tembellik hası olur. Elini kolunu kaldıracak hali kalmaz. Gözlerinde ise bulanık görme durumları yaşanmaya başlanır. Bu belirtiler ile birlikte aşık etme niyeti varsa bu kişiyi durmandan düşünmeye ve ona niyetlenmeye başlar.

Sabun büyüsü nasıl bozulur, bunu ancak medyum Burak Hoca gibi gerçek medyumlar bilebilir. Büyünün bozulması için okunması gerekenler bulunmaktadır. Neler olduğu ve sayısını size medyum verebilir.

Medyum Burak Hoca dan sabun büyüsü desteği aldım

Medyum Burak Hoca benim için çok özel bir insan ve beni çok bunaltan bir durumdan ve kişiden onun bana desteği ile kurtuldum. Tabi önce kendisine ulaşma hikayem nasıl oldu, bunu anlatmak isterim. Kendisini arkadaşlarımdan ve internet üzerinden yaptığım inceleme ile duydum. Sabun büyüsü yorumları inceledim ve medyum Burak Hoca nın herkesin beğenisini kazandığını fark ettim. Bu nedenle, en iyisi diyerek kendisinden randevu aldım. 0553 371 89 94 telefon numarasından siz de arayabilirsiniz. Ayrıca [email protected]  mail adresinden de iletişim kurabilirsiniz. Medyum Burak ile sabun büyüsü deneyimim çok olumlu geçti. Ben kendisine işyerimde yaşadığım sıkıntıları anlattım, o da bana sabun büyüsü ile destek olacağını, beni taciz eden işyerindeki kişiden kurtulacağımı söyledi. Gerçekten dediği gibi bu kişi etkisiz hale geldi.

Bir önceki yazımız olan Ferahlık için Yapılan Büyüler başlıklı makalemizde ayakkabı büyüsü, büyü bozma ayetleri ve büyü bozma duası diyanet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 662 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
11 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir