SABUN BÜYÜSÜ NEDİR

Sabun büyüsü çok uzun yıllardan bu yana ülkemizde, kültürümüzde olan, aslında birçok toplumlarda benimsenen bir büyüdür. Bunun en önemli nedeni malzemelerinin kolay bulunabilir olmasıdır. Normal bir sabun ve 41 adet iğne ile yapılabilir. Tabi sadece bunların olması yeterli değildir, birçok vefk ile duaların okunması lazımdır. Tamamen hedef alınan kişiye özel olan bir büyüdür. Hedefinizdeki kişiye yönelik olarak yapılır ve son derece etkilidir. Bir bilenin yardımıyla siz de sabun büyüsü ile amaçladığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. En doğru isim, ülkemizin gerçek medyumu, Medyum Burak Hoca olacaktır. 0 553 371 89 94 numaralı hattından ulaşabilirsiniz.
Sabun Büyüsü ile doğru hedefler
Sabun büyüsü malzemeleri az olmakla birlikte, duaları ve ritüelleri ile bir bilenin yapması gereken işlemdir. Sabun büyüsü nasıl yapılır, Burak Hoca ile en doğru şekilde öğrenebileceksiniz. Sevdiğiniz insanın size gelmesi, size bağlanması gibi temiz niyetlerle bu büyü konusunda yardım alabilirsiniz. Bir de kara büyü sonuçlarının alınması için sabun büyüsü yapılmaktadır ki bu şekilde kişinin sağlığına da son derece önemli zararlar verilebilir. Bu şekilde bir büyüye maruz kalmanız durumunda, zaman geçirmeden Burak Hoca ile iletişim kurmalısınız. Büyünün bozulması için gereken tüm desteği ondan alacaksınız.
Sabun Büyüsü Yapılması ve Bozulması
Sabun büyüsü nedir, yapılması ve bozulması gibi işlemler için destek alabilirsiniz. Ayrıca genel anlamda, size tılsımları, vefkleri ile destek vermesi için de gerçek medyum Burak Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 696 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir