Sevdiğim kızı kendime bağladım

Üniversiteden beri aşık olduğum bir kız vardı ve bana bir türlü yüz vermediği için kendisi ile hiçbir zaman yakınlaşamadık. Ona doğru attığım her adım geri tepti diyebilirim. Sürekli olarak beni reddediyordu ve açıkçası bu da beni gurur kırıcı bir hale sokuyordu. Ne yaparsa yapsın bir türlü ondan vazgeçemiyordum bu yüzden ben de başka bir çözüm bulmak istedim. Bu konuda annem sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü diye bir şey var dediğinde açıkçası ben de çok umutlandım.
Ondan asla vazgeçmek istemedim
Tabii ki durumu anneme anlattım çünkü artık işin içinden çıkamıyordum. O kızı o kadar çok seviyorum ki istediğim tek şey onunla evlenmek ve yuva kurmaktı. Annemin yardımıyla sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü konusunda medyum Burak Bey ile görüştük. Ona ait olan resmi telefon numarası 0553 371 89 94’ü bir tanıdığımızdan aldık. Hakkında çok olumlu yorumlar duymuştuk ve bu bizi etkilemişti.
Nihayet aşkım gerçek oldu
Kendisi sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü konusunda çok güzel yardımlarda bulundu ve gerçekten bu büyünün Çok etkili olduğunu anlattı. Uzun sürmeyen bir süre sonrasında sevdiğim kişi ile aramda güzel bir arkadaşlık başladı. Hatta kendisi beni aradı ve bir konuda fikrimi sormak istediğini söyledi ve o şekilde görüşmeye başladık. Her şey yolunda ve aramızda güzel bir ilişki var ben de hayatımdan çok memnunum.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 246 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir