Sevdiğin erkeğin sana aşık olması için büyü

Celbi aşk muhabbet için mahbubun niyetine gecede …kere ya bariü … kere ya rauf okumak üzerine okunanı derin bir sevgi ile okuyana bağlar. Dilek olana kadar devam edilir. Oldukça etkilidir. Tecrübe edilen uygulamalardır.

Bir önceki yazımız olan Kadını Aşık Etmek için Büyü Yapma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1458 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
20 Hayır

“Sevdiğin erkeğin sana aşık olması için büyü” için 13 yorum var.

 1. Dostlar bende yaptırdım evet aynen öyle burak hoca dürüst saygı değer birisidir güvenilir medyum arıyorsanız burak hocayı tek geçerim. Ben eski sevgilimi kendimden sogutmak için yaptırdım sonuncu günündeyim şu anda hiç bir şekilde aramıyo etkisini gördüm çok şükür. Hocamla da iletişim halindeyiz güzel birşey bu. E-mail: [email protected]

 2. Ailemi görmek dahi istemiyordum. Bu sebeple uzun zamandan bu yana eve gitmiyordum. Annem medyum Burak’a durumu anlatmış. O da üzerimde soğutma büyüsü etkisi olduğunu belirlemiş ve beni bu etkilerden kurtardı.

 3. Medyum Burak ile çalışan kişiler onun ne kadar deneyimli ve kaliteli bir medyum olduğunu bilirler. Bende 05533718994 nolu telefondan ona her ulaştığımda bana mutlaka gerekli bilgileri verdi ve beni amacıma ulaştırdı.

 4. Daha önce hiç sevmediğim bir kadını artık deli gibi sevmeye başladım. Bu durum bana normal gelmedi. Medyum Burak kısa zamanda üzerimde bir aşk büyüsü olduğunu anladı. Hemen bu etkileri yok edip beni kurtarmayı başardı.

 5. Ben aşık etme büyüsünün bu kadar güçlü bir işlem olduğunu kesinlikle bilmezdim. Medyum Burak bu işlem ile sevdiğim erkeği bana adeta köpek gibi aşık etti. Şu an yaşadığım mutluluğu tamamen medyum Burak’a borçluyum.

 6. Oğlum sürekli olarak gelinimle kavga edip duruyordu. Bende bu duruma çok üzülüyordum. Onlardan habersiz gibi medyum Burak’tan bağlama celbi yapmasını istedim. Kısa zamanda sonuç verdi. Herşey onun sayesinde.

 7. Siz de sevdiğinizin sizinle çok daha muhabbet içinde olmasını isterseniz Burak Hoca dan celb desteği alabilirsiniz. Aşık etme celbi ile imkansız işimi mümkün yaptı kendisi. 90 gün kolyeyi taşımanız lazım, önerim hocanın dediklerini yapmanız.

 8. Birçok defa eşim ya da akrabalarım için Burak hoca dan hamaylı desteği aldım. En son kardeşim ve sözlüsü için aşk hamaylı desteği aldık. Tavsiye ederim.

 9. Celb çok zor zahmetli bir işlem ve ben damadım için Burak Hoca ya aşık etme celbi hazırlattım. Kızıma bağlansın diye bağlama celbi yaptı ve harika neticeler aldım.

 10. Bugüne kadar birçok medyum ile çalışma olanağı buldum. Ancak hiçbiri bana medyum Burak kadar güven vermedi. Ayırma celbi hazırlayarak bana çok hızlı bir şekilde yardımcı oldu ve oğlumu o kızdan kurtarmamı sağladı.

 11. Medyum Burak ile çalışma konusunda tereddütleri olan kişiler benden gerekli bilgileri alabilirler. Özellikle [email protected] adresinden kendisine tüm soruları sorabilir ve çok kısa zaman içinde gerekli yanıtları alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir