Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme

Bazen öyle anlar olur ki insan sevdiği kişiden aynı karşılığı görmediği için hayattan vazgeçecek noktaya gelir. İşte ben de böyle bir durumdaydım. Bildiğiniz umudum sona ermişti ve kendimi hakikaten de çok kötü hissediyordum. En güzel yıllarım karşılıksız aşk nedeniyle kötü geçiyordu ve ben de ne yapacağını bilmeyen biri olarak ortalıkta dolaşıyordum. Karşıma çıkan kimseye bakmıyordum çünkü kalbim bir başkasındaydı ve ben sadece onu istiyordum. Ondan başkasını hayatıma almak istemediğim gibi artık kimseyle de bu konuyu konuşasım gelmiyordu.
Ailem çok üzülüyordu
En çok annem benim kadar kahroldu diyebilirim. Gözünün önünde yemeden içmeden kesildim. Aşık olduğum kişiden başka bir şey düşünemiyordum ama karşılıksız sevgi çok fenaydı. Annemin bir arkadaşı bana yardım etmek için bir sürü araştırma yapıp bir gün evimize geldi ve sevdiğin kişiyi kendine aşık etme ile ilgili yapılabilecek şeyler olduğunu söyledi. İlk başta beni avutuyorlar sandım ama sonradan işin ciddiyetini medyum Burak ismini duyunca anladım. Çok iyi bir hoca olduğunu söylüyorlardı ve beni de görüşmeye ikna ettiler.
Hayata döndüm
Medyum Burak ile görüşmek için 0553 371 89 94’ten aldığımız randevu sornasındaki görüşmeler beni hayata yeniden bağladığı gibi sevdiğim kişiye kavuşmamı da sağladı. Tabi ki çok mutluyum ama annem daha da mutlu bence. Artık yüzüm gülüyor ve hayata dört elle sarılıyorum.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 190 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

3 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir