Sevdiğini kendine aşık etme duası denenmiş

Hayatınızda sevdiğiniz insandan uzak kaldığınız kadar neye üzülürsünüz bilmiyorum ama ben bu konuda çok kederli zamanlar geçirdim. Çünkü sevdiğim kişi gözümün önündeydi ama asla benimle ilgilenmiyordu. Onun dünyasına bir türlü erişemiyordum. Ne yapsam da aşık olmuyordu ve ben onun için yanıp tutuşuyordum. Kül olmuştum resmen. Gecem gündüzüm kalmamıştı. Her zaman onunla olmak, onun yanında kalmak istiyor ve sürekli dualar ediyordum. Sonra arkadaşım bana sevdiğini kendine aşık etme duası denenmiş olduğundan öneride bulundu. Ben de bunu göz ardı etmedim ve hemen dua konusunda araştırma yaptım.
Duaya inanın çünkü hepsi gerçek
Bence duaların yapamayacağı asla hiçbir şey olamaz. Azıcık inançlı biriyseniz bile bu dua sayesinde sevdiğinizi kendinize aşık edebilirsiniz ama bence medyum Burak beyle de görüşmelisiniz çünkü o bu duayı size nasıl okuyacağınız ve neler yapacağınızı söyleyerek anlatıyor. Tabi ki kendisinin uzmanlı kalanı bu olduğu için mutlaka yararlanmak gerekir. Şüphe duymaya da gerek yok zaten internette hakkında çok şey okuyabilir, öğrenebilirsiniz.
Keşke daha önce bilseydim
Keşke daha önce bu duanın benim için bu kadar etkili olacağını bilseydim. Eminim sevdiğim insanla boşa geçen zamanları çok daha güzel ve etkili şekilde yaşayabilirdik. 0553 371 89 94’ten ulaştığım medyum Burak bey sayesinde artık biz de sevgiliyiz ve aşk içinde devam eden günlerimiz var. Daha fazlası sizin olur inşallah.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 630 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir