SEVDİĞİNİN RÜYASINA GİRMEK İÇİN DUA

Ben şu anda askerde olan ama sevdiği kadınla ilgili kesinlikle gözü arkada olmayan bir erkeğim. Çocuk yaşlarımdan beri sevdiğim ama beni peşinden çok koşturan bir sevgilim var. Yeni sözlendik ve sözlendikten sonra, askere gitmek üzere ondan ayrıldım. Ben onu gerçekten çok severken, içimde hep beni acaba bırakır mı diye korku vardı. Bu korkumu bir türlü gideremiyordum. Belki de aşkımın çok büyük olmasından kaynaklı. Ne yaparım derken, sevgili annem bana Medyum Burak’ın meziyetlerini duyduğunu anlattı. Bana Medyum Burak ile görüşmem için 0 553 371 89 94 numaralı telefondan randevu aldı. Ben doğrusu ilk başta inanmadım ama kendisinin meziyetleri sayesinde çaremi buldum.
Burak Bey’in Duaları İle Çare Buldum:
Medyum Burak beni samimi şekilde dinledi. Anlayışla karşıladı ve bu şekilde düşünmemin kesinlikle hata olmadığını bana belirtti. Bu şekilde kendimi normal hissettim ve gariplik olmaması beni rahatlattı. Bana sevdiğinin rüyasına girmek için dua verdi. Bu duanın nasıl okunacağını yani ritüelleri bana anlattı, ayrıca her zaman onu arayabileceğimi de söyledi. Bu şekilde, kendimi destek alarak güvende hissettim.
Dua ile Sevdiğim Benimle:
Dua etkisini çok çabuk gösterdi. Bu duadan sonra sevdiğim sürekli beni düşünmeye başladı. Şu anda askerim ve her zaman beni düşündüğünü, sürekli rüyasında beni gördüğünü söyledi. Çok mutluyum ve memnunum.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinin Araması İçin Dua Denenmiş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 660 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
21 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir