Sevdiğinin sürekli seni düşünmesi için dua

Evli bir bayanım ve eşim de bana aşık bir adamdır. Tabi ki evlilikler bazen hayat koşulları ile sorunlu hale gelebilir veya başka şeyler olur ve negatif anlamda etkilenebilir. Bizim de evliliğimizde maddi kaygılar ve aile sorunları derken bazı sıkıntılar oluştu. Eşimin artık eskisi gibi benimle çok ilgilenmediğini görebiliyordum. Tabi ki o bunu kesinlikle reddediyordu ve ihtimal bile vermememi istiyordu ama gün içinde beni on defa arayan adam artık iki kez bile zor arıyordu. Hep başka işleri olduğunu kafasının doluluğunu bahane ediyordu.
Onu yeniden aşık etmek istedim
Eskisi gibi bana olan ilgisini nasıl canlandırabilirim diye düşünürken internette sevdiğinin sürekli seni düşünmesi için dua gördüm. O kadar sevindim ki, bu duanın bende işe yarayacağına daha o an itibariyle inanmıştım. Tek istediğim eşimin bana daha yakın olmasıydı. Tabi ki duayı medyum Burak beyle görüşerek yaptırdım çünkü bu işlerden anlayan en profesyonel kişi o. Sayesinde eşim gün içinde beni her saat arıyor ve her konuda benim fikrimi almadan hareket etmiyor.
Burak beyle görüşmelisiniz
Sevdiğiniz insan size karşı ilgisizse bence siz de bu dua için mutlaka medyum Burak beyi 0553 371 89 94’ten arayarak durumunuzu izah etmeli ve yardım almalısınız. Sonuçta mutlu olmak için yapılan şeyler asla günah sayılmaz. Hem evliliğim, hem de ruhum kurtuldu diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan SEVDİĞİNİN SENİ SEVMESİ İÇİN DUA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3091 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
20 Hayır

“Sevdiğinin sürekli seni düşünmesi için dua” için 10 yorum var.

  1. Okulda tanıştığım çocuğa platonik olarak aşık olmuştum. Ama onun gözü beni görmüyor ben de ona açılmayı korktuğum için uzak duruyordum sonra bir başkasıyla olduğunu görünce dayanamadım ben de Medyum Burak hoca hocamdan yardım istedim kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptı sonuç beni mutlu etti aşık olduğum kişi beni birden bire farkedip ilgilenmeye başladı.

  2. Beni her yerden engelleyen Erkek arkadaşıma tekrar ulaşmam gerekiyordu onu deliler gibi aşıktım duruma Medyum Burak hoca mı anlattım sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı çalışması yaptı erkek arkadaşım değerimi bilmeye başladı ve bana geri döndü.

  3. Uzun zamandır mesajlarıma karşılık vermeyen beni sosyal medyadan engelleyen Kız arkadaşımla aramı düzelmesini istediğim kısmet açmak için için Medyum Burak hocamdan yardım Almaya karar vermiştim yapılan boy hamaylı çalışma sonucu sevgilimle tekrar barıştık her şey sıfırdan başlamaya karar verdik.

  4. Arkadaşlarımın arasında kendimi yalnız hissediyordum çünkü görsel olarak güzel biri değildim ilgi duyduğum erkek başka bir kıza ilgi duyuyordu Medyum Burak hocam sevgilimi kendime aşık etmek için boy hamaylı ile derdimin çaresi oldu artık o da Benimle ilgileniyor size öneriyorum hocamı.

  5. Kayınvalidem olacak kişi eşimin benimle ilgilenmemesi için elinden gelen her şeyi yapıyordu eşimin sevgisini tekrar kazanmak için ben de vakit kaybetmeden Medyum Burak Hoca’dan yardım aldım sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylı işlemleri yaptı eşimi bana daha ilgili hale getirdi.

  6. Eşimle 1 yıl önce ayrıldık fakat araştırma yaptığımda bu ayrılmanın sebebinin farklı kaynaklara bağlı olduğunu anladım Kaynanamın yaptığı kötü etkilerden kurtulmak için Medyum Burak hocama Aşk celbi yaptırdım kocam eve geri döndü.

  7. Medyum Burak Hoca’nın yaptığı harmura Aşk celbi sonrasında çok iyi neticeler aldım Hocam Allah razı olsun sizden kocam tekrar bana geri döndü ve artık Kayınvalidem de benimle uğraşmaktan vazgeçti.

  8. Herkese karşı sevgi dolu bir yapım olmasına rağmen kayınvaliden benimle uğraşmaktan hiç vazgeçmedi sürekli huzurumu kaçırdı. Ben de bu nedenle ayırma celbi yaptırmak için Medyum Burak hocamdan yardım aldım artık dili bağlanmış gibi

  9. Teyzem ilişkimi bozmak için çok uğraştı Eşim ile arama girerek kavga etmeme sebep oldu ben de bu konuda evlilik celbi yaptırmak için Medyum Burak hocaya başvurdum gerçekten iyi bir sonuç aldım Artık ilişkimize kimse karışamıyor.

  10. Kayınvalidem ilişkimden nasıl soğuturum diye düşünürken Medyum Burak hocam ile iletişime geçtim kısmet açma celbi yap söyle hem kısmetim açıldı hem de bana kötü niyetli olan kişiler etrafından uzaklaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir