SEVENLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ

Sevenleri ayırma büyüsü, gerek sevgili olsun gerekse evli olsunlar ilişkileri olan insanların ayrılması için olan büyüler arasında.

Uzun yıllardır, yüzyıllardır süre gelmiştir. Bu büyüleri yapanlar ya da yapılmasında yardımcı olanlar zaman içinde büyücü, hoca, medyum gibi isimlerle anılmıştır ve günümüzde de onlara medyum demekteyiz. Doğuştan gelen medyumluk yetenekleri ile bu kişilerin yüksek iman güçleri, diğer alemlerle iletişimleri, yaradana olan sevgileri insanlara yardım etme şansını onlara sunmaktadır. Büyüler birleştirmek olduğu gibi, ayırmak için de olabilir. Çiftlerin ayrılması ya da sevenlerin birbirinden ayrılması şeklinde niyetler olabilir. Büyülerin yapılması kadar, bozulmasın da usta ellerin yani medyumların eli olmalıdır.

Ayrıma büyülerinin bozulması

Sevgililer için domuz büyüsü, papaz büyüsü, mum büyüsü, sabun büyüsü gibi büyülerle ayırma büyüsü ritüelleri yapılabilir. Bu büyülerden ayırma sonuçları olabilir.Yine ayırma büyüsü maksatlı olarak, resimle ayırma büyüsü ve cevizle ayırma büyüsü ya da uzaktan ayırma büyüsü şeklinde çeşitler de uygulanmaktadır. Gerçek medyumlar bu konuda destek olmaktadır ve internetten kişilerin mutlaka inceleme yaparak en doğru isimler üzerinden araştırma yapmaları, medyum yorumlarını okumaları önemlidir.

Yapılan büyülerin bozulması da önemli bir konudur. Ayrıma büyüsü tutar mı, elbette güvenilir ve gerçek medyum tarafından yapılan ayırma büyüsü tutacaktır. Tutan büyüler birkaç gün içinde etkisini gösterecektir. Buna bağlı olarak da birkaç gün içinde çiftlerin  bu nedenle rahatsızlık yaşamaları söz konusu olacaktır. İçlerine bir sıkıntı gelir ve bu nedenle sinir sistemleri bozulur. Bundan sonra aralarında soğukluk hasıl olur, ayrıca bu nedenle de giderek aralarında tartışmalar başlar. Bu tartışmaların sonucunda ayrılmaya varan büyü neticeleri hasıl olmaktadır. İşte bu nedenle büyülerin bozulması için medyumlarla iletişim kurmak çok önemlidir.

Ayırma büyüleri noktasında medyum Burak tan destek aldım

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır, bunu medyum Bura Hoca sayesinde öğrendim. Sevgililer ayırma büyüsü nasıl bozulur bunu da kendisinden öğrendim. Bu şekilde, en doğru tesptileri de kendisinden destek alarak yaptım, kim dostmuş kim düşmanmış öğrenmiş oldum. Bende kendisi son derece özel bir insan ve siz de kendisinden destek alabilirsiniz. 0553 371 89 94 telefon numarasından ve [email protected] adresinden de kendisine ulaşabilirsiniz. Ben ulaştım ve son derece memnun kaldım.

Bana büyünün bozulması için neler yapmam gerektiğini anlattı ve ben de dediklerine onuna kadar saygı gösterdim ve yaptım. Bu şekilde, tam da kendisinin dediği şekilde ve sürede ondan destek alarak bize yapılan büyüleri bertaraf etmeyi de başardım. Bu sayede, benimle eşim artık eski mutlu günlerimize geri döndük. Herkese diyorum ki, eşinizle sorunlar yaşamaya başlamanız durumunda, siz de medyum Burak Hoca ile iletişime geçmelisiniz. Mutluluğu yakalamak için kendinize zaman ayırın ve medyum Burak ile yardımlaşın.

Bir önceki yazımız olan AYIRMA BÜYÜSÜ FİYATLARI başlıklı makalemizde ayırma büyüsü fiyatları, ayırma büyüsü kaç gün sürer ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1466 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
9 Hayır

“SEVENLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ” için 10 yorum var.

  1. Oğlum uzun zamandan bu yana bana karşı çok soğuktu. Hatta eve gelmek istemediğini dahi söylerdi. Bu durum için medyum Burak’a danıştım. Meğer oğluma soğutma büyüsü yapılmış. Sorunu hemen çözdü ve beni mutlu etti.

  2. Eşimle karşılıklı olarak ayrılmaya karar verdik. Çünkü artık birbirimize tahammül edemez hale geldik. Ama medyum Burak’tan aşk büyüsü hakkında yardım alan annem sayesinde birbirimizi yeniden deli gibi sevmeye başladık.

  3. Celb işlemleri hakkında çok fazla bilgim yoktu. Özellikle aşk celbi ile sevgilimi kendime aşık etmek için medyum Burak’tan bu işlemi yapmasını istedim. Gerçekten de kısa zaman içinde sonuç aldığım için hem mutlu hem de şaşkınım.

  4. Kendisi ile uzun zaman önce aşık etme celbi için çalışmıştım. O zamanlar şu an ki eşimi kendime aşık etmekte zorlanıyordum. Çok kısa zaman içinde istediğim sonucu aldım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  5. Bugüne kadar çalıştığım en güvenilir medyumların başında medyum Burak geliyor. Bu işi olması gerektiği gibi yapıyor ve gerçekten de çok deneyimli bir isim. Artık karşıma çıkan herkese mutlaka kendisi ile çalışmalarını öneriyorum.

  6. Bana yüz vermeyen grup arkadaşıma sırıl sıklam aşıktım. Bu halimi gören annem Burak Hoca yı ısrarla bana önerdi. Randevu aldık, inanılmaz aşık etme büyüsü ile sevdiğimi bana kul köle etti.

  7. Burak Hoca ile aşk büyüsü yaptırmak üzere iletişime geçmiştim. Kendisinden artık her konuda fikir aldığımı söylesem yanlış olmaz. Tavsiye ederim.

  8. Medyum Burak Hoca dan aşk büyüsü konusunda yardım aldım, gerçekten bir numaralı hoca. 0 553 371 89 94 ve tavsiye ederim.

  9. Sahte medyumların ne kadar ciddi sorunlara neden olduklarını biliyordum. Bu sebeple seçimimi yapmadan çok araştırdım. Birçok kişi bana medyum Burak ismini önerdi. Gerçekten de aşık etme celbinde en doğru seçim.

  10. Her anlamda güvenip birçok işlem için yardım alabileceğiniz bir medyum aradığınız da medyum Burak sizin için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Özellikle 05533718994 nolu telefondan ona ulaşırsanız kendisini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir