Sevgiliye kavuşma duası

Uzaklık çok zor bir şey ve Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın. İki sene önce sevgili çalışmak için yurt dışına gitti ve evlenmeyi düşündüğümüz için biraz para biriktirmenin iyi olacağını söyledi. Açıkçası bu durum benim için de mantıklıydı ama uzak kalmak çok zor olacaktır. Yine de yapacak bir şey yoktu ve yurt dışına çalışmaya gitti. Bir yıl sonra normalde dönmüş olacaktı ama işler ilginç şekilde ters gitti. Çalıştıkları proje uzadı, izin alamadı, zorla sözleşme yaptırttılar derken süre uzadı da uzadı. Ben de ona söylemeden bir an önce kavuşalım diye bir araştırmaya giriştim ve sevgiliye kavuşma duası yaptırmak için internette arayışa girdim.
Medyum Burak Yardım Etti
Araştırmaları sonuç verdi ve medyum Burak ile tanıştım. Kendisini 0553 371 89 94 numarasından aradım. Resmi telefon numarası olduğu için hemen açtı ve durumumu izah edip yardımını istedim. Hakikaten de sevgiliye kavuşma duası sayesinde ve tabi ki medyum Burak beyin yardımı ile iki ay önce sevdiğime kavuştum. Aksiliklerin biteceği yoktu ama bu dua işimizi gördü ve şu an çok mutluyum.
Siz de Arayın
Eğer benzer bir durumunuz varsa ve sevdiğinize bir türlü kavuşamıyorsanız hemen telefon açıp kendisi ile görüşün diye öneriyorum çünkü herkese yardım edecek kadar işinin ehli bir insan ve emin olun siz de çok memnun kalacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Sevgi duasi denenmiş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 636 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir