Sevgiliyle barışma duası

Küslük gerçekten çok anlamsız ve kötü bir şey. Bazen kadınlar olarak hepimiz kapris yapmaya bayılıyoruz ama bu durum aslında erkeklerin hiç hoşuna gitmediği gibi, bize olan duygularının da körelmesine neden olabiliyor. Bu yüzden çok dikkat etmek gerekiyor ki siz de benim durumuma düşmeyin. Ben sevdiğim kişiye sürekli kapris yapıp ona kötü şakalar yapıyordum ve bir gün gerçekten de bana küstüğünü söyleyip bir daha konuşmayacağını ekleyince önce şaka sanıp sonradan durumu kavrayıp başımdan aşağı kaynar sular döküldüğünü hissettim.
Küstü ve Konuşmadı
Ona yaptığım eşek şakaları nedeniyle artık benimle konuşmamaya karar vermişti ve bu durum önce kısa sürer gibi olduysa da garip bir hal aldı ve benimle artık konuşmak istemediğini söyleyip gitti. Ben de sevgiliyle barışma duası için hemen medyum Burak ile görüşmeye karar verdim. Kendisine ait olduğunu bir arkadaşımdan öğrendiğim resmi telefon numarası olan 0553 371 89 94’ü arayarak kısa zamanda randevu aldım.
Nazik Bir İnsan
Çok nazik ve işinin ehli biri olduğunu hemen anlıyorsunuz ve sanki daha görüştüğünüzde hemen tüm sorunlar bitmiş gibi hissediyorsunuz. Ben de sevgiliyle barışma duası yaptırmadan zaten rahatlamıştım ki bu dua da son derece etkili oldu. Eğer medyum Burak beyle görüşmemiş olsaydım kim bilir hala sevdiğim kişiyle anlamsız bir küslük yaşamaya, acı çekmeye devam edecek moralsiz zamanlar geçirecektik.

Bir önceki yazımız olan SEVGİLİYİ KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN DUA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 576 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir