Soğutma Büyüsü Kaç Günde Tutar

En merak edilen konular arasında olan soğutma büyüsü kaç günde tutar cevabını en iyi alacağınız insan güvendiğiniz hocanızdır.

Ben herkesin doğru olduğunu düşünmüyorum elbet bir yerde patlak veriyor ve tam anlamı ile sonuca ulaşamıyorlar. Oysa benim gibi yoğun bir araştırma içerisine girerseniz ve tecrübe edinen insanlardan bilgi alırsanız çok güzel bir şekilde sonucuna da ulaşmış olursunuz. Bunun sadece uzun bir süreci yoktur Medyum Burak olabilecek en kısa sürede sizleri yapmak istediğiniz olay ile karşı karşıya bırakır ve mutlaka sonucu görmeden de sizlerle irtibatı kesmezler. Kendilerine o kadar çok inanıyor ki bu yüzden hemen çekip gitme gereği duymuyor sizlerle olay sonuçlanana kadar her zaman iz üzerinde devam edebiliyor. Bu tür çalışma yürüten birine asla denk gelmezsiniz genel olarak bencil ve yalnızca para üzerine kurulmuş hocalarımız vardır. Eğer bir de soğutma büyüsü kaç günde olur derseniz hocamız ile iletişime geçtiğiniz an o gün içerisinde bunu gerçekleştirmiş olursunuz.

Elimden Geleni Yapmalıydım

Gerekli tüm evraklarınızı hazır ettiğiniz takdir de bunlar kişilerin fotoğrafı isim soyisim gibi normal bilgileridir zorlanmaktan korkmayın bu bilgilerle kesin bir dönüş yaparsanız aynı gün büyü ayarlanmış oluyor ve sizler beklemeye koyuluyorsunuz.  Benim etrafımda aklımı kurcalayan aynı iş yerinde çalıştığım bir kadının bana karşı tavırları müdürüm ile arama girme çabaları canımı sıkmaya başlamıştı.  Bu yüzden aslında ne yapabilirim bu konuda diye bir araştırma yaparken tatlı dilli hocamıza rastladım öncelikli olarak ondan sadece bilgi aldım.  Hayattan soğutma büyüsü ile onun o sürekli gülen hallerini bastırmak toplantılar da çok konuşan kimseye söz hakkı tanımayan hallerinden de soyutlamak istiyordum. Bunu başardığımız da yaptığımızın üzerinden 5 gün geçmişti ve her gün biraz daha mutsuz olmaya sessiz kalmaya somurtmaya başlamıştı. Benim başarımın önüne onun bu halleri asla geçemezdi çünkü yapmacık olduğunun farkındaydım ancak kimse de bir şey yapamadığı için ben bu yolu iyi ki seçtim dedim.

Hocamız Burak İle Yeni Başlangıçlar

Uzak şehirlerde olan toplantılara gittiğimiz de yemek ve içki bahanesi ile erkekleri etkisi altına alıyor günah etkilenmiş yaparak herkese yakınlaşıyordu. Benim kafamı fena halde bozan bu kadına bir de içkiden soğutma büyüsü yaptım inanın ben bu kadar hızlı etki edeceğini bilmiyordum her anlam da onun önüne geçmeyi artık başarmıştım ve ben de sonunda yaptıklarımı göstererek terfi aldım. Canınızı sıkan her türlü olay için yapmanız gerekenler medyumburak@gmail.com veya çabuk ulaşmak istiyorsanız 0553 371 8994 numaralı telefonundan arama yapabilirsiniz. Sadece bu konular değil aklınıza takılan her şeyi rahatlıkla sorabileceğiniz çok samimi bir insandır rahat olabilirsiniz güven konusunda bu sayfada ki insanların yorumlarına bakabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 3011 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
17 Hayır

“Soğutma Büyüsü Kaç Günde Tutar” için 10 yorum var.

  1. Arkadaşım sahte medyumlardan zarar görmüştü. Ancak ben onu medyum Burak ile tanıştırınca kısa zaman içinde içi rahatladı. Ondan aldığı bağlama büyüsü ile sevdiği kişiyi kısa zaman içinde kendine aşık etmeyi başardı.

  2. Ablamla abim uzun zamandan bu yana kavgalıydı. Aynı evde hiç konuşmadan yaşıyorlardı. Ama ben daha fazla dayanamadım ve medyum Burak’tan bağlama celbi istedim. Onun sayesinde artık evimiz çok daha huzurlu.

  3. O kızın da bana aşık olması için her türlü çılgınlığı yapmaya hazırdım. Sonuç alamadıkça aşkım daha da arttı. Ama medyum Burak ile tanışınca herşey değişti. Aşk celbi ile aşık olduğum kadını bana aşık etmeyi de başardı.

  4. Özel bir ilgi görmek istediğimi söylememe rağmen eşim bana bir türlü o şekilde davranmadı. Bende son çare olarak bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Medyum Burak ile çalışarak çok kısa zamanda amacıma ulaştım.

  5. Uzun zamandan bu yana kocamla yaşadığımız sorunları yok etmenin zamanı gelmişti. Bunu sağlamak için hemen medyum Burak’a ulaştım. Benim için yaptığı bağlama büyüsü kısa zaman içinde evliliğimizi kurtarmak için yeterli oldu.

  6. Annemle babam ayrılmak istediklerini söyleyerek bana geldiler. Gerçekten çok üzüldüm ve Burak Hoca ya danışmaya karar verdim. O da sağolsun bana bağlama büyüsü konusunda destek verdi,ailemi kurtardım.

  7. Beni kıskanan ve eşimden ayırmaya çalışan eltimden kurtulmak için Burak Hoca dan soğutma büyüsü yardımı aldım. Sağoldun hocam beni bundan kurtardı.

  8. Burak Hoca dan bağlama hamaylı desteği almaya başladım. On günde hocam hazırladı ve şu anda uygulamaya yapmaya başladım. 20. Günündeyim ve 60 gün takmam lazım.

  9. Annemle babamın kavgalarından artık bıkmıştım. Birbirlerinden nefret ediyorlardı. Bu durumu değiştirmek için medyum Burak’a bağlama hamaylısı yaptırdım. Şimdi onları tanımakta gerçekten de zorluk çekiyorum.

  10. Eğer daha önce medyumlar ile çalışmamışsanız o zaman acele karar vermemelisiniz çünkü sahte medyumlar sizi bekliyor. Bu sebeple sizin için en doğru seçimlerden biri de kesinlikle medyum Burak ile çalışmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca