Soğutma büyüsü yapmak benim için zor oldu

İki senedir peşinde dolaşan birisi var ve ben artık gerçekten ondan çok nefret eder hale geldim. Bir türlü laf anlatamıyorum kendisini istemediğimi defalarca söylememe rağmen peşimden ayrılmadı. Ne yaptıysam olmadı resmen sanki ona ben de seni seviyorum diyormuşum gibi davranıyor. Tam anlamıyla saplantılı bir insan olduğu için artık polise gitmeyi bile düşündüm fakat ailem bu konuda bana sorun yaratır diye endişe ettim. Açıkçası bu insandan kurtulmak için soğutma büyüsü nasıl yapılır diye merak ederek internet üstünden araştırma yapıyordum.
Ondan kurtulmak istiyordum
Tabii ki onun bana duyduğu sevgi ya da aşk gerçek değildi bence tamamen saplantı idi. Bu saplantısından kurtulması için ben de ona yardımcı olmaya karar verdim çünkü başka türlü bu insanlar kendini kurtaramayacağını anladım. İnternette medyum Burak Bey’in telefon numarasını rastladım ve0553 371 89 94 telefon numarasını arayarak hemen soğutma büyüsü nasıl yapılır diye kendisine danıştım. Tabii ki bu peşimdeki sapıktan da bahsettim ve ondan kurtulmak istediğimi anlattım.
Kesinlikle işe yarıyor
Bana çok yardımcı oldu ve soğutma büyüsü nasıl yapılır diye araştırma gerek kalmadı çünkü kendisini yaptığı büyü sayesinde bu sapıktan çok kısa süre içerisinde kurtulma şansın oldu. Artık çok daha rahat bir şekilde hayatıma devam ediyorum ve bu insan peşimden düştü. Endişe dolu günleri geride bıraktım ya artık rahat bir nefes alıyorum tabi ki bunu bırak değil sayesinde yaşıyorum.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 10 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir