Soğutma Büyüsü Yorumları

Bir insanın ne kadar sevse de, ruh eşi olduğunu düşünse de sevgilisinden, eşinden soğuması için soğutma büyüsü yeterlidir.

Büyünün yapılmasında birçok maksat olabilir. Yani birçok amaçla soğutma büyüsü yapılabilir. Sevgilileri ayırmak için, evli çiftlerin ayrılması için, iki dost, çok yakın arkadaş arasında ilişkinin bozulması için bu büyü yapılabilir. Genel olarak, bir grubun ya da insanların arasının bozulması için, kişilerin küsmesi için de soğutma büyüsü yapıldığı bilinmektedir. Soğutma büyüsü nasıl yapılır ve soğutma büyüsü nasıl bozulur bunları normal yani sıradan insanların, kulaktan duyma yöntemler ile bilmeleri ve yapmaları mümkün değildir. Bunu ancak, büyüler konusunda uzman, diğer alemlerle iletişimi olan özel kişiler, yani gerçek hocalar bilebilir.

Soğutma Büyüsü ritüelleri

Evli çiftleri ya da sevgilileri ayırmak için soğutma büyüsünden çok yararlanılmaktadır. Bunun birçok olumlu neticeleri de görülür. Kaynanalar, görümceler gelini ya da damadı sevmeyebilirler. Ya da eski sevgililer mutlu çiftin arasını bozmak isteyebilirler. İşte bu nedenle de bu büyünün yapılmasında kesin etkileri olduğunu bilmek gerekir. Soğutma büyüsü nasıl yapılır, bunu gerçek medyumlar danışanlarını yönlendirerek düzenler. Birtakım temel malzemeleri bulunmakta birlikte, büyünün asıl etkisini gösteren özel okumaları ve diğer varlıklarla iletişimin sağlanmasıdır. Belirli hareketler ve günün belirli saatlerinde yapılması gereken ritüelleri medyum kişi size söyleyecektir.

Soğutma büyüsü belirtileri olarak, büyü yapılan çiftlerde gerçekten gözle görülür bir soğuma baş gösterir. Birbirinden etkilenmeleri, elektrikleri artık sona erer. Birbirileri ile zaman geçirmeye dayanamaz hale gelirler. Bu büyü nedeniyle birbirlerinden nefret eder hale gelen çiftlerin sayısı oldukça fazladır. Soğutma büyüsü yapılan çiftlerin, kişilerin mutlaka gerçek bir hoca desteği almaları gerekir ve soğutma büyüsü bozma duası ritüelini kesinlikle aksatmadan yapmaları gerekir. Soğutma büyüsü yaptıranların yorumları incelenirse, internet üzerinden bakılabilir, bu konuda medyum Burak Hoca nın bir hayli deneyimli ve olumlu yorumları içerdiğini belirtmek gerekir.

Soğutma Büyüsünü Medyum Burak Hoca Bozdu

Eşimle birbirimizi büyük bir aşkla severek evlendik. Öyle iyi anlaşan bir çifttik ki, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ve başkasına ihtiyaç bile duymazdık. Cinsel yaşamımız mükemmel, ten uyumumuz inanılmazdı. Bir süre sonra, bir neden yokken aramıza soğukluk girmeye başladı. Anlam veremediğim şekilde sinirli bir hale gelmiştim ve aynı şekilde eşim de beklenmedik şekilde içine kapanmıştı. Bunun nedenini bir türlü anlayamıyordum ama birbirimizden çok uzaklaşmıştık. Ailem özellikle annem halimizi gördü ve daha önce kendisinden destek aldığı medyum Burak Hoca ya beni götürdü.

Medyum Burak Hoca ile soğutma büyüsü deneyimi sonundan hocam büyünün bozulmasını sağladı. [email protected] adresinden ve 05553718994 numaradan siz de arayabilirsiniz. Her zaman size de yardımcı olacağından eminim. Ben ve ailem kendisinde her konuda danışırız.

Bir önceki yazımız olan Cinsellikten Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde cinsellikten soğutma büyüsü, cinsellikten soğutma büyüsü nasıl yapılır ve medyum burak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 208 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

“Soğutma Büyüsü Yorumları” için 10 yorum var.

  1. Eşimden nefret etmeye ve ondan soğumaya başladım. O da bu duruma üzülmüş ve medyum Burak’a gidip bakım yaptırmış. Üzerimde soğutma büyüsü varmış. Bu büyünün etkilerini yok etti ve beni kurtarmayı başardı.

  2. Oğlum çok sevdiği eşi tarafından aldatılıyordu. Bu duruma tahammül edemediğim için medyum Burak ile çalışarak ondan hemen gelinim için soğutma büyüsü yapmasını istedim. Bu kadar kolay bir şekilde sonuç almasına şaşırdım.

  3. Annem ablamın eniştemden ayrılmasını sağlamak için ayırma büyüsü yaptırmak istedi. Bu konuda kendisine mutlaka medyum Burak ile çalışmasını önerdim. Çok hızlı bir şekilde sonuç aldık ve ablam eniştemden nefret eder hale geldi.

  4. Evlilik hayatım boyunca sürekli olarak eşimin benden uzaklaşmasından korkmaya başladım. Bu durum evliliğimi bitirecek diye korkuyordum. Bu sebeple medyum Burak’a aşk büyüsü yaptırdım. Şimdi beni çok daha fazla seviyor.

  5. Ablam o adamın ne kadar kötü biri olduğunu bilmediği için hemen güvendi ve onunla birlikte olmaya karar verdi. Bende zorunlu kaldığım için medyum Burak’tan ayırma hamaylı işlemi hakkında yardım alarak ablamı kurtardım.

  6. Kocamın ve ailesinin beni çok sevmesi için işimi şansa bırakmadım. Çevremden methini duyduğum Burak Hoca dan bağlama büyüsü konusunda destek aldım. Beni çok seviyorlar ve memnunum.

  7. Celb yapılması çok zor bir işlem ve ben aşk celbi için 90 gün kendisinin hazırladığı kolyeyi taşıdım, Harika sonuçlar aldım ve bence çok yetenekli.

  8. Burak Hoca bence ülkemizdeki birkaç gerçek medyumdan biri. Ayırma büyüsü için destek aldım ve kesinlikle üzerine tanımıyorum diyebilirim.

  9. Eşimin başka bir kadın ile ilişkisi olduğunu öğrendim. Bu durumu çözmek için hemen medyum Burak’tan ayırma celgi hazırlamasını istedim. Yaptığı bu işlem ile kocamı o kadından ayırdı ve evliliğimizi kurtardı.

  10. Ayırma büyüsü ile oğlumu o mutsuz evlilikten kurtaran medyum Burak’a çok teşekkür ediyorum. Bunu uzun zamandan bu yana istiyordum ama bir türlü yapamadım. Bu sebeple medyum Burak ile tanıştığım için çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir