Tesiri çok kuvvetli dua

Merhaba ben emekli bir memur bayanım. Evliyim ve torunlarım bile var. Geçen sene evham yapmaya başladım ve birden her şeyden korkmaya başladım. Aslında eskiden de evhamlı biri sayılırdım ama bu durum öncekine benzemiyordu. Sürekli içimde endişeler vardı ve ben ne yapacağımı anlayamıyordum. Telkinler de işe yaramıyordu hatta ilaç almayı bile denedim ama ilaç içmek de açıkçası beni mutlu etmiyordu. Sonra tesiri çok kuvvetli dua bulmak istedim çünkü Allah inancım çok yüksektir.
Komşum medyum Burak beyi önerdi
Bir komşumla dertleşirken kendisinin de gittiği ve çok memnun kaldığı medyum Burak beyle alakalı çok güzel şeyler anlattı. O kadar insana deva olmuş birinin benim sorunumu da çözebileceğine daha o an inanmıştım. Komşumdan telefon numarasını alarak ertesi gün aradım ve hemen randevu aldım. Numarası 0553 371 89 94’tür aramak isteyenlere de buraya yazmış olayım.
Evhamlarımdan kurtuldum
Her türlü sıkıntım ve evhamım kendisini görüp etkili ve tesirli dualar sayesinde yok oldu. Geceleri artık huzur içinde uyuyabiliyorum ve gün içinde kalbimi sıkıştıran endişeler olmuyor. Hayatıma kaldığım yerden güzel şekilde devam edebiliyorum. Tabi ki ilaç filan almama da gerek kalmadığından ötürü içim de rahat. Bendeki bu değişiklik aileme de etki etti ve onlar da beni böyle görmekten ötürü gerçekten de çok mutlular. Size de tavsiyem bu olsun ki sıkıntınız benim gibi dağılsın.

Bir önceki yazımız olan Surhubat Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 232 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir