Tırnak büyüsü ile hastalıktan kurtuldum

Geçen sene vücudumun her yerinde kızarıklıklar çıkmaya başladı. Önceleri alerji zannettik. Bir sürü doktora gittim tahlil yaptırdım kan verdim. Değişik Alerji ilaçları kullandım. İlginç bir şekilde tedavilerin hiçbiri benim için uygun olmadı. Sürekli ilerlemeye başladı hatta bütün vücudumu kapladı neredeyse. Bu durum tabii ki sosyal hayatımı da özel Hayatımda çok olumsuz yönde etkilemeye başladı neticede genç bir bayanım. Kendimi artık eve kapatmaya başladım çünkü yüzümde de çıkmaya başladı ve her tarafım kaşıdıkça ayarı olmayan sonrası kabuk bağlamaya başlıyordu. Arkadaşım bu durumdan tırnak büyüsü sayesinde kurtulabilecek mi söyledi.
Dışarı çıkamaz hale gelmiştim
Açıkçası ben durumu çok ümitsiz görmeye başlamıştım artık doktorlar da çözüm bulamadığı için neredeyse depresyon geçiriyordum. En doğrusunu iyi bir hocaya gitmek olduğuna inanmaya başlamıştım ki tırnak büyüsü konusunu açan arkadaşıma da aynısını söyledim ve doğru düzgün bir Medyum aramaya başladık. Doğru kişiyle görüşme halinde belki derdime çare olabilirdi diye düşünüyordum.
Artık hasta değilim
Bizim tırnak büyüsü arayışımız esnasında karşımızda çok şanslı bir insanım ki medyum Burak beyin resmi telefon numarası 0553 371 89 94 çıktı ve biz de hemen aradık. Kendisi ile ilgili yapılmış olanların hepsinin doğru olduğunu kendi gözlerimle gördüm çünkü onu yakından tanıma şansına eriştim. Gerçekten çok iyi bir insan ve iyi ki onun gibi biriyle tanışmışım çünkü şu anda hastalığını tamamen ortadan kaldırdı.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 476 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir