Tırnak Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi ne kadar sürer? Tırnak büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile alakalı iceriğimizden bakabilirsiniz.

El veya ayak tırnak büyüsü, sık düşünülenin aksine yalnızca soğutma ya da ayırma büyüsü olarak yapılmamaktadır. Eski büyü kitaplarında hakkında geniş bilgi bulanan tırnak büyüsü, şuanda da bir çok ruhani ilimde işinin ehli hocanın ve kendi kişiliğini gizli tutan büyücülerin fazla çok yaptığı büyü uygulamaları içinde bulunmaktadır. Tırnak büyüsünün çift taraflı büyüler içinde olduğu bilinmektedir. Bu nedenle tırnak büyüleri yapımında her daim bir bilgi noksanlığı olduğu düşünülmektedir. Tırnak büyüleri nasıl yapılır sorusu bu nedenle çoğunlukla web sitelerinden araştırılan konular içinde bulunmaktadır.

Güçlü etkileri olan tırnak büyüsü çift yönlü büyüler içinde bulunduğu için aynı anda tam olarak zıt iki değişik maksada yönelik olarak etki edilebilmektedir. Bu anlamda tırnakla yapılan büyüler, kişileri birbirlerine bağlamak ve de sevenleri ayırmak maksadıyla uygulanabilmektedir.

Ceviz büyüsü nedir, yapımı nasıldır? Makalemizden bakabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Hangi Amaçlar İçin Yapılır?

Vefk desteği ile yapılan tırnak büyüsü, eski büyü kaynaklarında en tesirli ve en etkili olan büyü çeşitlerinden biri olarak önünüze çıkmaktadır. Eski büyü kaynaklarında hem el hem de ayak tırnaklarından elde edilen parçalar ile yapılan büyünün şu maksatları gerçekleştirmek için yapıldığı söylenmektedir:

  • Kişileri birbirine sevdirip aşık olmalarını sağlamak,
  • Birbirini seven çiftleri ayırmak,
  • İnsanların psikolojilerini alt üst ederek intihara sürüklemek,
  • Kişilerde hafıza kaybına sebep olarak yakınlarından koparmak,
  • Çocuklar ve ebeveynler arasında kavga çıkartmak maksadıyla ailenin dağılmasına neden olmak,
  • Ticarette kişilerin düşünceleri ile oynayıp hızlıca zengin olmalarını sağlamak

Görüldüğü üzere asıl büyü kitaplarında büyük bir yer tutan tırnak büyüsü amaçları, değişiklik gösterebilmektedir. Fakat günümüzde tırnak büyüsü adı geçtiğinde bu tarz özel işlemlerin halk dilimdeki anlamı aşık etme ve de ayırma büyüsüdür.

Tırnak Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

İnternet sayfasında çoğunlukla havas ve ledün bilimlerinde ayrıntılı bilgilere erişmek isteyen şahısların çoğunlukla tırnak büyüsü yapılışı hakkında bilgi eksikliği olması sebebiyle sorun yaşadıkları görülmektedir. Gerçek büyü kitaplarında bulunan tüm aşık etme ve bağlama işlemlerinde olduğu gibi soğutma ve ayırma tılsımlarında da cinsiyet ayrımı yapılmamaktadır. Bu vaziyette her iki maksada yönelik hayata geçirilebilen tırnak büyüsü kadınlara ve de erkeklere yapılabilmektedir.

Havas ve ledün ilimlerinde tecrübeli uzman hocaların söylediği üzere büyü etki eden kişiler şunlardır:

  • Loğusa kadınlar yeni doğum yapmış kadınlar
  • Doğuştan yada sonradan iki gözü ağma olanlar
  • Tek yumurta ikizi olarak dünyaya gelen fakat ikizi ölen kişiler

Bu kişiler haricinde tırnak büyüsü işlemi, her yaştan kişiye uygulanabilmektedir.

Tırnak Büyüsü Yuva Yıkan Büyü Müdür?

Tırnak büyüsü gerçek büyü kaynaklarının en güçlü ve en hızlı zamanda tesir eden büyüleri içinde gösterilmektedir. Çoğunlukla tırnak büyüsü yapanların yorumları bu konuda en fazla merak edilen büyüler içinde bulunmaktadır. Tırnak büyüsü çoğunlukla bekar kişileri evlendirmek maksadıyla yada platonik sevenlerin sevgisine karşılık bulmalarına imkan sunmak maksadıyla yapılmış olsa da bu büyüler evli çiftlerin soğuması maksadıyla da yapılabilmektedir.

Evli çiftlere tırnak büyüsü işlemi yapıldığında öncelikli olarak eşler arasında durduk yere kavga ve şiddetli geçimsizlik başlayabilmektedir. Bu şiddetli geçimsizlik hali, aralarında su sızmayan, birbirini deli divana aşık olan eşlerde bile ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle bu süreçten sonra tırnak büyüsü ile evli çift kendi istekleri ile boşanmak isteyecek birbirinden soğuyacaklardır. Bu ayrılık sürecinde en kötü yanını varsa evli çiftin evlatları yaşamaktadır. Bu nedenle tırnak büyüsünün negatif belirtileri sebebi ile bu büyüye halk içinde yuva yıkan büyü adı verilmiştir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

İsminden de anlaşıldığı üzere tırnak büyüsü gerçek kişilerin tırnakları tercih edilerek uygulanan bir büyü çeşididir. Fakat bu büyüyü hayata geçirmek isteyen birçok kişi tırnak büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevaplarını aramaktadır. Tırnak büyüsü tam anlamıyla yetişkin bir kişinin kesilmiş tırnak parçaları ile yapılan oldukça güçlü ve etkili bir büyü türüdür.

Tılsım için alınan tırnaklar büyü işlemi yapılacak kişiye ait olmamalıdır. Bu sebeple tırnak büyüsü yapılışı sürecinde öncelikli olarak gereksinim olan malzemeler büyünün etki edeceği kadın veya erkek yerine farklı kişi ya da hayvanlardan alınan tırnak artıkları ile yapılmaktadır.

Bununla birlikte tırnak büyüsü işleminin etkili neticeler vermesi için büyünün yapımı sırasında tırnağı alınacak bireyin karşı cins için namahrem olması önem taşımaktadır. Bu nedenle ergenlik cağına girmemiş çocuklar ve cinsel anlamda gücü az olan çok yaşlı bireylerin tırnakları ile işlem yapılması uygun değildir.

Tırnak Büyüsü Tehlikeli Midir?

Tırnak büyüsü etkileri yönünden en fazla korkulan ve yapımı bir o kadar da zor olan bir büyü türüdür. Bu nedenle büyünün yapımı sırasında genellikle işlem yapılacak kişinin tırnaklarını getiren kişi büyüden etkilenme konusunda stres yaşayabilir. Ayrıca tırnakların alınması aşamasında kişilere zarar verip vermemesi de önemli bir konudur.

Tırnak büyüsü işleminde büyünün etki etmesi için tırnakları kesilen kişi, herhangi bir şekilde büyüden kötü etkilenmez. Bu nedenle tırnak büyüsünü yapan işin ehli kişiler uygulama esnasında kendi tırnaklarını kullanarak bile işlem yapabilmektedir.

Tırnak Büyüsü Yapılış Aşamaları

Tırnak büyüsü ile aşık etme işleminde 4 farklı yol vardır. Bu yöntemlerin ilki kesilen tırnakların bir gün süreyle bekletilmesidir. Büyünün bu basamağında kişinin tırnaklarından belli bölümler alınır. Bu büyü için büyü yapılacak kişinin sol el parmaklarına ait tırnaklar kesilir. Büyüde sadece serçe parmağın tırnağı ve orta parmağın tırnağı kullanılır. Arda kalan tırnaklar da büyü işlemi tamamlanana kadar muhafaza edilir.

Unutulmamalıdır ki bu süreçler tırnak ile yapılan aşk büyüsü yapımı içindir. Gerçek büyü kitaplarında olan içeriklere göre serçe parmak bayanı orta parmak ise beyleri simgelemektedir. Bireyden alınan tırnaklara 1 gün süresince hiçbir çalışma yapılmaz ve yalnızca beklenir. Bu bekleme süresi büyü kitaplarında mayalanma zamanı olarak ifade edilmektedir. İşlevsiz olduğu düşünülse de büyünün etkili olması için en ana şartların başındadır.

Aşık etme muskasının yapılması da ikinci süreç olarak önünüze çıkmaktadır. Tırnak büyüsünün bu sürecinde yumruk büyüklüğünde bir kağıda gereksinim duyulmaktadır. Bu kağıdın üzerine birbirine bağlanması arzu edilen çiftlerin adları yazılarak büyünün maksadı ve amacı gerçekleşmiş olacaktır.

Boşanma büyüsü hakkında ayrıntılar içeriğimizdedir.

Tırnak ile Aşık Etme Büyüsü Yapılışı

Eğer tırnak tercih edilerek yapılan büyü bağlama niyetli yapılıyorsa kâğıt içindeki tılsımlı sözcükler mavi mürekkep ile yazılır. Kağıdın orta bölümüne büyük bir daire resmi yapılır ve bu dairenin kişileri birbirine bağlama maksatlı yapıldığının simgesi olarak kabul edilmektedir. Diğer taraftan tırnak büyüsü ile ayırma işlemi yapılacaksa da kırmızı mürekkepli bir kalem tercih edilmedi koşulu vardır. Gerçek büyü kaynaklarında ayırma ve soğutmanın simgesel ifadesi olan kare çizimi ile bu yönde kağıda aktarılmış ayırma işleminin maksadı anlatılmış olur.

Tırnak büyüsü ile iki kişiyi birbirine aşık etme işlemi uygulandığı için bu amaçla bir kağıdın üzerine düzgün bir  şekilde bir çember çizilmesi gerekmektedir. Fakat yapılan çemberin mavi mürekkepli bir kalemle yapılmasına dikkat gösterilmesi gerekmektedir. Diğer taraftan tırnak büyüsünde muska içinde yazılan tılsımlı sözcükler çoğunlukla Süryanice ve de Arapça yazılmaktadır. Bazen nadir de olsa Latin harfleri kullanarak büyü yapan üstatlar bulunmaktadır.

Tırnak Büyüsü Kaç Günde Etki Gösterir?

Bu tarz işlemlerde sabırlı olmayan kişiler genellikle yapım ve etki süresi durumuna takılmaktadır. Nitekim tırnak büyüsü ne zaman etki eder suali de bu konuda en fazla merak edilen konular içinde bulunmaktadır. Tesiri oldukça fazla olan tırnak büyüsü yapımı mümkün olan en hızlı zamanda bireyleri birbirine sevdirmektedir. Fakat bu işlem için net bir süre vermek gerçek büyü kitaplarında bulunan bilgilerin aksine kesin bir fikri kabul etmek demektir. Bu sebeple tırnak büyüsü konusunda net bir yanıt vermek uygun olmamaktadır.

Tırnak Büyüsünün Son Aşamaları ve Mühürlenmesi

Büyünün son aşaması yapılırken büyü yapılacak kişiden alınan tırnaklar ile birlikte tılsımlı sözlerin olduğu kâğıt yakılır. Vefk kâğıdı cayır cayır yanarken bu zaman içinde 4 kez yapılan kişi ismi 4 kez de yaptıran kişi ismi sesli şekilde söylenir. Yakılma yapıldıktan hemen sonra bir miktar kül oluşacaktır. Oluşan küllerin asıl büyü kaynaklarında anlatılan şartlar yok edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple büyü yapım malzemelerinden arda kalan küllerin toprağa gömülmesi veya suya atılması gerekmektedir.

Özel bir koruma muşları içine konulan tırnak külü büyüsü, vefkin dikkatle saklanması önem taşımaktadır. Yapılan muska başka kişilerce ele geçirilirse ve herhangi bir şekilde açılıp zarar görürse yapılan işlem kendiliğinden bozulacaktır.

Ruhsal yapısı gelişmiş, standart insanlardan değişik olarak kendine özgü kişisel özel yeteneklere sahip olan işinin uzmanı güvenilir gerçek medyumlar, kendini güncellemeye ve bilgi sahibi olmaya devam etmektedir. Devamlı kendini geliştiren ve eğitim alan hocalar büyüler aleminde yeni ve farklı başarılar elde etmek için en iyi hocalardan kişisel ders alarak daha iyi bir seviyeye ulaşmaktadır.

Medyum yorumları, hocaların daha önce yaptığı işlere ait yorumlara bakarak seçtiğinin medyumun işinin ehli mi yoksa değil mi olduğunu öğrenebilirsiniz.  Kişiler böylece gerçek olan medyumları seçerek problemlerini hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilmektedirler. Medyum yorumları sayfamızdan, kendiniz için en etkili ve başarılı sonuçlar oluşturabileceğini düşündüğünüz kişilere büyü yaptırarak isteklerinize sahip olabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Tırnak Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

İsterseniz tırnak büyü yapmak isteyeceğiniz kişinin insanın tırnağı getirerek medyum olan kişiye verebilir tırnağın yakılması işlemi sonrasında büyünün etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Tırnak büyüsü tam olarak bir kişiyi kendinize aşık etmek ya da deli gibi bağlamak için yapılmaktadır. İyi niyetli olarak kendine âşık etmek ve bağlama için kullanılmaktadır. Bazen gereksiz kişiler için de bu büyü türü kullanılmaktadır.

Tırnak büyüsü yapılan kişi büyüyü fark etmez. İşlemi yapan medyum başka kimse ile sizin bilgilerinizi paylaşmamalıdır. Kişinin çevresindeki kişiler anca davranış değişikliği olduğunda büyüyü anlayabilir.

Genel olarak minimum bir zaman söylenildiğinde tırnak büyüsü için en az 7 maksimum olarak da 1 ay bekleme süresinin olduğu görülür. Ancak bazı büyülerin etki etmesi kişiye göre değişebilir.

Güvendiğiniz bir medyum ile görüşüyorsanız yalnız olmanız sizin açınızdan fayda sağlayacaktır. Hocaya istediklerinizi böylece daha rahat anlatabilirsiniz. Dertlerinizin çözümü için ona uygun olarak işlem yapacak olan medyum tırnak büyüsü için gerekli malzemeleri size anlatacaktır.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 349 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
6 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca