Toplu İğne Büyüsü

Toplu iğne büyüsü genellikle bağlama amacı ile yapılan aşk büyüleri arasındadır. Uygulama yöntemleri birkaç adettir. Deneyim gerektiren bir büyüdür. Malzeme olarak birçok araca gerek duyulabilir. Genellikle büyüdeki iğneler kadın ile erkeği sembolize eder. Ayrıca bu büyü birkaç kişiye bir anda etki edebilecek güçte olan nadide büyülerdendir. Özellikle birden fazla kişi ile husumet içinde olan ve toplu bir adaletsizlik yaşayan kişiler bu büyüye muhtaç kalırlar.
Nedir?
Eski zamanlarda istenmeyen gelinlerin, evin ahalisine karşı önlem almak ve onları susturmak amacıyla da yapılan bu büyü Medyum Burak aracılığı ile her zaman memnuniyet kazandırmıştır. Tabii her büyü gibi bu büyünün de kendi çapında tehlikeleri vardır. Ama genel olarak toplu iğne büyüsü nedir diye bakıldığında toplu iğne büyüsü topluluğa karşı savunma amaçlı veya bağlama, ayırma gibi aşk konularında etkili olan kalıcı ve gerçek bir büyüdür.
Nasıl Yapılır?
Toplu iğne büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını vermemiz gerekir ise, bu büyünün yapılabilmesi adına birçok malzeme gereklidir. Bunların başında büyük bir iğne, iplik, elma, kibrit çöpü gibi malzemeler gelir fakat bu malzemeleri bizim burada sıralamamız doğru olmaz. Siz 0553 371 89 94 numaralı telefonu ararsanız zaten hocamız sizlere büyü için gerekli olan her şeyden bahsedecektir. En etkili büyü içeriklerine ulaşmak adına bir yere ayrılmayın

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 1598 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir