Uyku Büyüsü Nedir

Uyku büyüsü, uykudan kesme yada uzun süreli uyutma için yapılan gerçek medyumun elinde son derece etkili olan büyü türüdür.

Hem kara büyü niyetli, kişinin uykusunu bağlamak, sağlığını bozmak, sinir sistemine zarar vermek, aklını bozmak için yapılabilir. Bir de seven insan, sevdiğinin kendisine gelmesi için aşık etme amacıyla bu büyüden destek alabilir. Bu niyetle yapıldığında, son derece kuvvetli olan bir aşık etme, bir bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır. Bu büyü mistik güçleri ile bilinen Arap kültüründe çok kullanılan bir ritüeldir. Ülkemizde ise Burak Hoca gibi gerçek medyum hocalar bunu yapabilir. Herkes yapamaz.

Uyku Büyüsünde Bilinmesi Gerekenler

Kötü niyetle yapılan uyku büyüsünde, kişinin bir uykusuzluk ile zarar görmesi söz konusu olmaktadır. Uykuları kesilir, uykusuzluk tüm yaşamını olumsuz şekilde etkileyecek ve bozacak hale gelir. Tüm güne, özel ve iş yaşamına bunun zararları yayılır. Ayrıca, psikolojisi bozulur ve insanlarla geçinemez bir hale gelir. Bu arada amaçlanan neyse, kısmetini kapatmak, sağlığını bozmak, işlerinde kısmetsizlik yaratmak gibi, o da gerçekleşir. Aşık etme, bağama maksatlı yapılan bağlama büyüsü ise, kişinin uykusunda rüyalarında büyü yapılan kişiyi görmesi, uyuyamadığı zamanlarda ise yine büyü yapan kişiyi düşünmesi, onun aklına girmesi olarak söz konusu olmaktadır. Uyku büyüsü nasıl yapılır noktasında ise, medyum hocadan destek almak ve kesinlikle bu şekilde büyüden yararlanmak çok önemlidir.

Uyku büyüsü yaklaşık olarak, özel duruma göre değişmekle birlikte, 15 ile 40 gün sürede etkisini göstermeye başlar. Bugüne kadar medyum Burak en umutsuz şekilde gelen, asla olmaz diyen aşıkların bir araya gelmesini sağlamıştır. Uyku büyüsü nasıl bozulur yine bunu kesinlikle doğru bir medyumun yapması gerekir çünkü diğer alemlerden yardım almak lazımdır.

Uyku Büyüsü Bozması için destek aldığım Medyum Burak Hoca benim bir numaram

Bir süre harika giden sevgilimle ilişkim, birbirimizi inanılmaz şekilde sevmemize rağmen, beklenmeyen şekilde gerçekten çok kötü gitmeye başlamıştı. Birbirimizden soğumuş, hatta nefret eder hale gelmiştik ve arkadaşlarım bana ısrar kıyamet, bir medyuma git kesinlikle büyü var dediler. Sevdiğimin uykuları da sürekli bölünmekteydi ve sayıklıyordu. Aklı başka bir yerde gibiydi. Ben de en sonunda arkadaşlarımın ısrarlarına dayanamadım ve internete medyumlar üzerinden incelemeler yaptım. Sonunda en yüksek olumlu yorumu alan Medyum Burak Hoca ile iletişime geçmeye karar verdim.

Medyum Burak ile uyku büyüsü çalışmamız inanılmaz olumlu geçti. Daha doğrusu kendisini büyünün bozulmasında bana destek verdi. Aslında ilk başta ben bir büyüden emin olmadığım gibi, uyku büyüsü mü var onu da bilmiyordum. Uyku büyüsü var dedi ve bozmak için elinden gelenin en iyisini yaptı. Gerçekten bir süre sonra sevdiğim insan düzeldi ve ben de düzeldim, yeninden mutlu günlerimize döndük. Meğer sonradan itiraf etti sevdiğimde gözü olan bir tanıdığım bize uyku büyüsü yapmış. Ben de herkese Burak Hocayı tavsiye etmek için uyku büyüsü yorumları olarak deneyimimi yazmak istedik. [email protected] ya da 0553 371 89 94 mutlaka siz de iletişime geçin.

 

Bir önceki yazımız olan Domuz Büyüsü Belirtileri başlıklı makalemizde domuz büyüsü, domuz büyüsü belirtileri ve domuz büyüsü nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1400 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir