Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni anlamı

Mahallemizde oturan yaşlı bir teyze vardır ve ilim irfan sahibi bir kimsedir. Bazen onunla dertleşirdim. Özel hayatımda kimse yoktu ama birine karşılıksız bir sevgi beslediğimi o da biliyordu. Ben konuyu pek açmasam da o ara sıra bana laf dokundurup bir şeyler yapmamı öneriyordu. Ben de ne yapacağımı bilemediğimi söyleyip duruyordum. O sıralarda bana ve elgaytü aleyke mehabbeten minni anlamı ile alakalı şeyler söylemişti ve bu duanın çok tesirli olacağını, o kişinin bana olan ilgisini ve sevgisini artırabileceğini söyledi. Tabi ki bu duayı doğru şekilde okumalı ve uygulamasını yapmalıydım. Bana medyum Burak beyi o önermişti.
Önceleri tereddüt ettim ama sonra aradım
Aslında bu dua hakkında bir şey bilmiyordum ama çok da çekingen biri olduğum için medyum Burak beyi aramaya da çekinmiştim. Bir gün canıma tak ettirecek bir olay yaşadım ve o gün kararımı verdim. Hemen medyum Burak beyi 0553 371 89 94’ten arayarak bu duayı doğru şekilde etmek istediğimi ve amacımın ne olduğunu güzelce anlattım. Beni dinledi ve yapacaklarımı söyledi.
Görüşmeye gitmekle en doğru kararı vermiştim
Paragöz veya hırslı, insanları kandıran biri olmadığı için gönül rahatlığı ile görüşebilirsiniz. Ben ilk görüşmemde böyle iyi biri olduğunu hemen anladım. duayla alakalı dediklerini hiç aksatmadan doğru şekilde yaptım ve nihayet istediğim sonuca kısa süre içinde ulaştım.

Bir önceki yazımız olan Tesiri çok kuvvetli dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 5100 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
23 Hayır

“Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni anlamı” için 11 yorum var.

  1. Yuvamda eşimle çok mutluyduk ve hiç kavgamız olmamıştı. Fakat üstümde bir ağırlık oluşmuştu son zamanlarda endişe etmeye başlamıştım. Hiçbir şey yapasım gelmiyordu. Medyum Burak hocam bana boy kısmet açmak için hamaylı yaptı. Sayesinde dayanılmaz durumdan

  2. Medyum Burak hocam bana bakım çalışması yaptı sonrasında sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırmamı söyledi ve kötü kişilerin benim ilerlememi istemediğini söyledi ben de bu yüzden boy hamaylı çalışması yaptırdım. Memnun kaldım.

  3. Başıma gelenler nedeniyle kime nasıl güveneceğimi bilemez haldeydim. Ama sevdiğimle problemlerim çıkmaza girmişti. Medyum Burak hocam sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylı ile bizi eski sevgi dolu günlerimize geri getirdi. Teşekkürler hocam.

  4. Tatilde tanıştığım ve hoşlanmaya başladığım çocuk ile bir daha görüşememeye başlamıştık. Ne yaparsam yapayım ona ulaşamamıştım. Medyum Burak hocamın yaptığı sevgilimi kendime aşık etmek için boy hamaylı sayesinde tekrar karşılaştık ve birbirimizden çok et

  5. Bana sürekli medyum Burak hocayı öven kuzenimden beni hocayla tanıştırmasını istedim. Üzerimde geçmek bilmeyen bir ağırlık vardı. Canım hiçbir şey yapmak istemiyordu. Medyum Burak hocam kuvvetli aşk için boy hamaylı yaparak beni sıkıntılarımdan kurtardı.

  6. Kime gittiysem daha önce hep beni kazıklamaya çalıştı. Medyum Burak hoca yuvamın sıcak bir hal alması için harmura aşk celbi önerdi. Ben de yaptırdım. Biz de sevgi dolu bir aileyiz artık.

  7. Ders çalışırken birden kitlenip kalıyordum. Hiç çalışmak istemiyordum. Çok çalışkan bir öğrenci olmama rağmen birden bire birşeyler olmuştu. Medyum Burak hocam kısmet açma celbi ile bu duruma son verdi.

  8. Bedenimde ve ruhumdaki ağılık nedendir diye merak ediyordum. Kendimi rahatsız ve hasta gibi hissettiğim için arkadaşım beni Medyum Burak hocaya götürdü ve bağlama celbi yaptırdı. Tüm gücüm yerine geldi sanki.

  9. Bir iş toplantısı sırasında yurtdışına gittiğim anda tanıştığım kadını kaybetmek üzereydim. Hayatımda olması için nelerimi vermezdim ki oysa ben de Medyum Burak’a aşk celbi yaptırdım. Artık hayalimdeki kadınla ilişki yaşıyorum.

  10. Teyzem çok mutsuzdu. Başka bir kadının eniştemi elinden alması onu çok üzmüştü. Evlilik celbi yaptırmak için Medyum Burak’a başvuru yaptık. Diğer kadından eniştemi soğutan hocam teyzemin evliliğini kurtardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir