VEFK İLMİ

Medyum Burak Hoca elinden alabileceğiniz en etkili desteklerden biri vefk ilmi desteğidir. Peki vefk nedir… Vefk, tılsım ya da etkili olan, kuvveti olan dua olarak adlandırılabilir. Rabbin isimlerinden alınan kelimeler ya da kutsal kitabımız olan Kuranı Kerim ayetlerinden alınan kelimelerle hazırlanan son derece özel tılsımlardır. Bu kelimelerin belirli bir şekilde yazılması lazımdır. Yani akla geldiği gibi, gelişi güzel bir şekilde yazılması vefk ilmi demek değildir. Vefk ilmine hakim olmak, bu ritüelin belirli kurallar ile yazılmasını bilmek anlamına gelmektedir.
Vefk İlmini Hakim Olan Zatlar Sayılıdır
Vefk İlmi nasıl yapılır, bunu ancak dini bilgileri son derece kuvvetli, ayrıca inançları yüksek, bir de diğer alemle ilişkileri olan, sezgisel yetenekleri ise en üst düzeyde olan insanlar tarafından bilinebilir. Sizi gören hocanın isteklerini anlaması, buna göre size yardımcı olacak tılsımı hazırlaması gerekir. Aksi halde istediği kadar vefk ilmine hakimim desin, bir işe yaramaz. Vefk ilmine hakim olan Medyum Burak Hoca ile tılsımın etkisini mükemmel şekilde göreceksiniz.  0553 371 89 94  numaralı telefon ile randevularınızı alabilirsiniz.
Vefk Tılsımları ile Etkili Çözümler
Vefk ilmi nedir, bu ilmi bilmek, buna göre tılsımları hazırlamak Medyum Burak gibi ehil kişilerin yapabileceği işlerdir. Hoca derdinizi dinler ve sezgileri, ilme olan yatkınlığı ile sizin için tılsımı hazırlar. Bunu teninize yakın bir yerde taşımalısınız. Kötülüklerden korunur ve niyetinizin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 714 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir