VEFK NASIL KULLANILIR

Tarih boyunca kültürümüzde vefk ilmi etkili olmuştur. Osmanlı İmparatorluğu döneminde padişahlarımız için hazırlanan, seferlerde kullandıkları tılsımlı gömlekleri hepimiz biliriz. İşte bu gömlekler zamanın hocaları tarafından, kötülüklerden korumak için hazırlanmış vefk ilmi ile işlenen gömleklerdir. Bunun benzerlerini, tamamen size özel şekilde hazırlanması için medyum Burak Hoca ile yardım alabilirsiniz. Ülkemizin her yerinden destek alabileceğiniz hocamızın telefon numarasından 0553 371 89 94 ulaşabilirsiniz. Hem yüzyüze olarak, hem de uzaktan, online olarak destek alabilirsiniz. Ülkemizde parmakla gösterilen birkaç medyumdan biri olan Burak Hoca vefk nasıl kullanılır size öğretecektir.
Vefk İlmi ve Vefk Tılsımı Kullanımı
Vefk tılsımı yapabilecek zat, dinimiz konusunda kapsamlı bilgi sahibi olmalıdır ve inancı da tam olmalıdır. Medyumluk özellikleri mükemmel, bu konuda doğuştan yetenekleri olmalıdır. Ayrıca, astroloji bilgisi de en üst düzeyde olmalıdır. Ancak bu şekilde, donanımları olan zatlardan vefk ilmi konusunda bilgi almalısınız. Medyum Burak Hoca sizi derinlemesine dinleyerek, size özel vefk tılsımını hazırlayacaktır. Vefk nasıl yapılır, tılsım kutsal kitabımızdan alınan kelimeler, özel simgesel harfler ve rakamlar şeklinde oluşturularak hazırlanmaktadır. Bir muska olarak düzenlenen tılsım, belden aşağıda taşınmamalıdır. Kişi göğsünün sağ yanında, ya da boynundan taşımalıdır. Sağ cepte ya da boyunda taşımak en yerinde olanıdır.
Vefk İle Korunacaksınız
Vefk nedir, bu konuda ve tılsımı kullanmanız noktasında, medyum Burak Hoca size gereken destekleri verecek. Koruma için yapılan tılsımlar yanınızda, bereket amaçlı yapılanlar ise çanta ya da cüzdanda da taşınabilir.

Bir önceki yazımız olan DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 466 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
12 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir