VEFK TILSIMI

Uyum kelime anlamı olan vefk, sadece alim ve medyum kişilerin yapabileceği son derece etkili bir tılsımdır. Bir büyü olarak değil, kötülüklerden koruyacak, iyilikleri getirecek, kısmeti açacak bir kişiye özel ritüel olarak düşünmek çok daha doğrudur. Allah isimleri olan sözlerimiz ve kutsal kitabımızdan alınan kelimelerin, yazılması ya da sembolize olarak ifadelerle betimlenmesi ile hazırlanmaktadır. Vefk tılsımı da bu kelime ya da simgelerin hazırlanması ile düzenlenmektedir. Bu konuda destek olmak için Medyum Burak Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan, hem yüzyüze şekilde hem de mesafeli olarak destek alabilirsiniz.
Vefk Tılsımı Hazırlanması
Müzelerde Osmanlı döneminden kalma tılsımlı gömlekleri görebilirsiniz. Bunlar çok özel vefk tılsımlı gömleklerdir. Vefk yapabilen hocalar tarafından tasarlanmıştır. İşte Medyum Burak Hoca da sizler için çok özel ve size özel vefk tılsımlarını hazırlayacaktır. Vefk tılsımı nasıl yapılır, en doğru hizmeti ve desteği kendisinden alabilirsiniz. Size özel hazırlayacağı tılsımı nasıl ve ne kadar süre taşımanızın da öğretecektir.
Vefk Tılsımının Koruyucu Etkisi
Medyum Burak Hoca sembolize ederek vefk tılsımı hazırlayacak ve size sunacaktır. Uzaktan görüşme ise size ulaştıracaktır. Vefk tılsımı nedir kendisinden öğrenmelisiniz. Ayetlerden, esmalardan alınan kelimelerle size özel hazırlanan tılsımınızı bir muska gibi her zaman teninize yakın şekilde taşıyabilirsiniz. Doğru kişiden destek alarak en mükemmel etkiyi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 120 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
1 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir