Ya allah ya vedud ya cami

Selamlar, aşk duası hakkında bilgi almak isteyen veya bu konuda etkili denenmiş neler olup bittiğini bilmek isteyenler için yorumumu yazıyorum çünkü ben de yakın zamanda bu yorumları okuyarak hayatımda çok güzel gelişmeler yaşadım. Sevdiğim insanın başka biriyle evlenme gibi bir durumu oldu. Olaylar çok karışık olduğu için detaylara girmeyeceğim ama aslında durum şuydu, ikimiz de birbirimizi seviyorduk ama ailesi nedeniyle başkasıyla evlenme olayı vardı ben de onun önüne geçmek istedim ve internette ile alakalı yorumları okudum. Bende de işe yarayabileceğini düşününce neden olmasın dedim ve hemen medyum Burak beyi aradım.
Sevdiğimi başkasıyla paylaşamazdım
İnsan sevince her şeyi göze alıyor ama ondan vazgeçemiyor. Ben de onu çok seviyordum ve evlenmek istiyordum. Medyum Burak beyle görüştüm ki bu işi çizebilelim. Sağ olsun gerçek anlamda kalpten bana yardım etti. Zaten o kadar bilgili ve ulema bir kişilik ki başkası bana yardımcı olamazdı. Siz de görüşmek isterseniz resmi numarası: 0553 371 89 94
Geç kalmadan hemen görüşün
Bu tip durumlarda geç kalmamak önemli tabi ki. Sevdiğim insan evlenmiş olsaydı bu dua işe yarar mıydı bilmiyorum ama kesinlikle çok geç kalmış olurdum. Neyse ki bu durum hiç gerçekleşmedi ve biz birbirimize kavuştuk. Aile meseleleri de çözüldüğünden sorun kalmamış oldu.

Bir önceki yazımız olan Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1226 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
20 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir