Ya baisu entellezi

Hayatımda her şeyin ters gittiği ve aslında eklimi neye atsam sıkıntı yaşadığım bir dönem oldu. Size bahsetmek istediğim şey de bu dönemden nasıl kurtulduğumdur. Hemen herkesin yaşadığı benzer veya farklı sıkıntılar olabilir. Benim de böyle bir dönemde hem kısmetim kapandı, hem de sıkıntılarım boyumu aştı. İnternetten bu gibi durumlara düşen kişilerin ya baisu entellezi duasıyla sorunlarına çareler bulduklarını okudum ve o sıralarda bana da merhem olur mu diye düşünürken bir anda medyum Burak beyin telefon numarasını gördüm.
İyi Ki Aramışım
Sonradan biraz düşünüp hemen kendisinin resmi telefon numarası olan 0553 371 89 94’ü aradım ve o günden sonra hayatımın değişmesini sağladım diyebilirim. Burak bey bana ihtiyacım olanı en güzel şekliyle verdi. Bu duanın gerçekten de etkisi olduğunu kendisi sayesinde daha iyi anlamış oldum ama tabi ki benim şansım işi bilen, dürüst biri ile karşılaşmam oldu.
Herkese İnanmayın
Tabi ki internette sizin de göreceğiniz gibi pek çok şarlatan da var. Yani düzgün birini arıyorsanız size kesinlikle medyum Burak beyi öneririm. Hem paranız boşa gitmez hem de psikolojiniz alt üst olmaz. Kesinlikle asla pişmanlık duymayacağınız biri olduğu için ben de size gönül rahatlığı ile öneriyorum. Tabi ki başka sıkıntılarınız varsa o konularda da en doğru yardımı alabileceğinizi bildiğim için telefonunu da yazımda paylaştım zaten.

Bir önceki yazımız olan Ya allah ya vedud ya cami başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 1854 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
12 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir