Ya cami ya mukaddimel cima

Eşimle yatak odamızda ne yazık ki oldukça isteksiziz. Bence ikimizden de kaynaklanıyor ama bu durum gerekten evlilikler için hiç hoş değil. Birbirimize karşı arkadaş gibi davranıyoruz ki bunun asla olmaması gerek. Bence çiftlerin mutlaka birbirlerine daha şehvetle yaklaşmaları gerekiyor. dini inancım çok kuvvetlidir o yüzden bu meseleye bu açıdan yaklaşmayı da uygun buldum. sayesinde eşimle aramdaki bu özel bağın kuvvetleneceğini düşünüyordum ama bunun için sağlam bir medyuma ihtiyacım vardı.
İnternet her şeyi kolaylaştırıyor
Artık internet sayesinde her şeyi elimizi attığımız gibi buluyoruz ki benim için de medyum arayışım aynı bu şekilde oldu. Doğru insanın medyum Burak bey olduğuna karar vermemle birlikte tüm sorunumu ortadan kaldırmak için de fırsat yakalamış oldum. Kendisi ile alakalı bilgileri aldıktan sonra telefon açıp konuştuğumda zaten için çok rahattı. Ban bu konuda yardım etmesini isterken biraz çekindim ama sonra geçti.
Özel hayatımız daha renkli bir hal aldı
Artık özel hayatımız çok daha canlı ve daha renkli bir hal aldı ve tabi ki hem ben, hem de eşim bu durumdan ötürü oldukça mutluyuz. Medyum Burak için aradığım 0553 371 89 94 numarası kendisinin direkt hattı olduğu için eğer özel hayatınızda soğukluk veya isteksizlik gibi bir durum varsa siz de benim gibi arayıp yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ya baisu entellezi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 4099 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
18 Hayır

“Ya cami ya mukaddimel cima” için 10 yorum var.

  1. Evliliğimizin ilk zamanlarında yatakta oldukça istekli olan eşim artık beni hiç arzulamıyor hale gelmişti bana şehvetli yaklaşması için Medyum Burak’a sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırdım hocamın yardımları çok iyi geldi artık çok tutkulu.

  2. Sevgilim bana karşı isteksizlik duymaya başlamıştı beni seviyor olmasına rağmen hiç arzulamıyor gibiydi Ben de Medyum Burak hocam dan destek aldım sevgiliyi kendime bağlamak için boy hamaylı yaptırdım şimdi çok istekli.

  3. Partnerim eskiden deliler gibi bana istek duyarken şimdilerde benimle hiç ilgilenmiyor hale geldi bu durum beni rahatsız ettiği için ben de Medyum Burak’tan sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı konusunda destek almak istedim bu konuda Hocama güvenebilirsiniz

  4. Dini inancım kuvvetlidir fakat eşimin bana isteksiz davranması ve yaklaşmaması bu konuda şüpheye düşme ve sebep oldu sorun ortadan kaldırmak için Medyum Burak hocamdan yardım talebinde bulundum oda kısmet açmak için boy hamaylı önerdi sizde 0553 371 89 94 telefon numarasını arayabilirsiniz.

  5. Özel hayatımız giderek daha da cansız hale gelmişti bu durumu tersine çevirmeliyiz diyerek direkt Medyum Burak 0553 371 89 94 telefon numarasını arayarak kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırmak istediğimi söyledim eşim eskisi gibi artık çok istekli.

  6. Cinsel hayatımızın renksiz bir hal alması eşimin beni aldatmasından kaynaklıydı. Bana karşı daha fazla istekli olması için Medyum Burak hocam Aşk celbi yaptı Şimdi çok mutluyuz.

  7. Kocamın beni aldatması ona karşı ilgimi azalttı Benimle daha fazla ilgilenmesi ve daha tutkulu olması için Medyum Burak’a harmura Aşk celbi çalışması yaptırdım Siz de benim gibi yardım alıp memnun kalabilirsiniz.

  8. Sevdiğim kadına cinsel anlamda yaklaşmak bir türlü içimden gelmiyordu neden olduğunu araştırmak için Medyum Burak hocama başvurdum evlilik celbi yaptı sorun kökünden halloldu Teşekkürler hocam.

  9. İşyerinden ilgi duyduğun kadına sahip olmak istiyordum ama o bana ilgisizdi onunla nasıl birlikte olurum bağlarımı kuvvetlendiren diye düşünürken Medyum Burak hocam kısmet açma celbi ile yardıma koştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir