YA CAMİ YA VEDUD DUASI

Sevdiğim benden uzaklarda gurbet ellerde çalışmaktaydı ve ben ne yaptım ettimse kendisini bu yurtdışında çalışma inadından vazgeçiremedim. Ben de yaşlı olduğum ve bakmakla yükümlü olduğum annem ve babamı bırakamadığım için onun yanına gidemiyorum. Ayrılacağız diye çok korkuyordum. İşini burada da rahatlıkla yapabilir ama biraz daha kazanırım diye yurtdışında kalmakta çok kararlı görünüyordu. Ne yapsam etsem derken, akrabalarımdan bir hanım bana medyum Burak ile görüşmemi önerdi. Ben medyumlara inanan bir insan değildim ama e hadi bir kere görüşeyim dedim. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan aradık ve randevu aldık.
Dua ile Kısmetim Açıldı ve Düzeldi:
Medyum Burak ile görüştükten sonra bana inanılmaz bir rahatlama geldi. Çünkü kendisinden müthiş bir güven aldım. Bu da benim kendisine inanmamı sağladı. Anlayışı, güvenilirliği, din bilgisi ve görüşleri beni çok etkiledi. Orada bana yardımcı olacağını anladım. Kendisi dertlerimi dinleyerek beni rahatlattı ve yapmam gerekenleri anlattı. Ya cami ya vedud duası ile dertlerime çare olacağımı belirtti. Gerçekten de etkisini gördüm. Tabi ne yapmam gerektiğini çok iyi dinledim.
Sevdiğim Ülkeye Döndü:
Bu duadan sonra sevdiğim benimle çok daha fazla iletişime geçti. Bu şekilde anladım ki Burak Bey bana olumlu etkiler yapacak. Bir süre sonra benimle olmak istediğini ve ülkeye döneceğini söyledi ve döndü.

Bir önceki yazımız olan Ya cami ya mukaddimel cima başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1296 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir