Ya Vedud Kaç Kere Okunmalı?

Bazı Esma-ül Hüsna’ların farklı amaçlar ile düzenli olarak okunmasının çok faydalı olduğunu biliyordum. Ancak hangi ismin hangi amaçla ve kaç kez okunması gerektiğini bilmediğim için sürekli olarak bu konuda araştırmalar yapıyordum. Bu konu hakkında yardım almak için güvenilir bir medyum bulmak istediğim için hemen araştırmalar başladım ve birçok kişi bana medyum Burak ile çalışmanın en doğru karar olduğunu söyledi.
Farklı Amaçlar İçin Ya Vedud Okunması
Çok eski zamanlardan bu yana insanların bu tarz işlemler yaptıklarını ve kendisinin de bu konuda deneyimli bir kişi olduğunu belirten medyum Burak özellikle Ya Vedud isminin son derece etkili olduğunu ve bu isim ile kısa zaman içinde amacıma ulaşacağımı belirtti. Fakat bu ismin kaç kere okunacağını bilmediğim için ben kendisine amacımı söyledim kendisi ise bana bu ismi kaç kez ve nasıl bir sistem ile okumam gerektiği hakkında bilgiler verdi.
Ya Vedud Nasıl Okunur?
Bende hemen bu ismi düzenli olarak okumaya başladım ve bir süre sonra istediğim sonucun yavaş yavaş ortaya çıktığını görmeye başladım. Bu ismin farklı adetlerde okunması ile farklı amaçlara ulaşıldığını bildiğim için öncelikle rakamların bu işlemlerde çok önemli olduğunu biliyordum. Bu sebeple insanlara her zaman için 0553 371 89 94 nolu telefondan kendisine ulaşmalarını ve bu şekilde hayallerinin kısa zaman içinde gerçek olacağını ve aynı zamanda fiziki olarak emek vermek zorunda kalmayacaklarını söylüyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1174 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca