Ya Vedut Duası

Eşler arasında bazen sürtüşmeler veya anlaşmazlıklar olur bu çok normaldir ama bu durum her gün yaşanmaya başlarsa o zaman hakikaten sorun da büyük oluyor. Benim yaşadığım da böyle bir şeydi. Muhabbetimizin bozulması bir yana sürekli tersleşiyorduk ve inatlaşıyorduk. Tabi ki böyle olunca evde dirlik düzen kalmıyordu üç gün küs, iki gün barışık derken evliliğimiz çok tuhaf ve aynı zamanda beni çok da üzen bir hal almaya başladı. Ben de ya vedut duası yaptırmak için yol yordam aradım çünkü bu duanın aramızı düzelteceğine inanıyordum.
İnanmak Her Şeyi Kolaylaştırıyor
Tabi ki bu dua ve medyum Burak sayesinde evimdeki huzuru yeniden inşa edebildim. Bu konularda hem çok inançlı hem de kulağı delik biri olmasam belki de şu an evliliğim bitmiş olacaktı. Bence inanmak bu anlamda gerçekten de çok önemli ki size de tavsiyem budur. Tabi ki medyum Burak gibi doğru ve düzgün birini bulmak da işin en kritik yanı diyebilirim.
Kendisi Hakkında Yazılanlar Doğru
Siz de benim gibi bir sorun yaşıyorsanız bu söylediklerimden hareket ederek rahatlıkla hemen medyum Burak beye ait olan resmi telefon numarası 0553 371 89 94’ü aramalısınız. Hakkındaki yorumların hepsi bence doğru çünkü o kadar iyi ve doğru bir insan ki yanlı bilgiler verilecek biri değil. İçiniz rahat ederek arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ya Vedud Kaç Kere Okunmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 886 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir