Yumurta büyüsü ile eşim bana kör kütük aşık oldu

Hayatım boyunca hiçbir zaman yumurta büyüsü nedir diye araştıracağımı düşünmezdim ama insan başına bir sıkıntı geldiği zaman aklında olmayan her şeyi yapabiliyor. Benim bu araştırmaya sebep olan durum ise eşimin alkol ve kadınlarla olan ne yazık ki kötü ilişkileriydi. Eşimin ailemizi darmadağın edecek bu alışkanlıkları yüzünden eşim beni artık ihmal ediyordu. Başka kadınlarla görüşmekten neredeyse hiç çekinmiyordu. Eşimin alkol ve kumar gibi alışkanlıkları da olduğu için hayatımız bir anda çekilmez hale geldi.
Eşimi Dize Getirdim
Onu yola getirmenin tek yolunun kendime deli gibi aşık etmek olduğunu düşünüyordum çünkü eğer bana çılgın gibi aşık olursa Söylediğim her şeyi yapardı. Örneğin yumurta büyüsü yaptırırsam beni mutlu etmek için kumar ve kötü alışkanlıklarından vazgeçer mi zaten bana aşık olduğu için başka kadınlara da bakmazdı. Tabii ki bunlar aklımdan geçiyordu ama bunları hayata geçirebilmek için doğru düzgün biri ile tanışmam ya da iyi bir medyum bulmam gerekiyordu bunun da farkındaydım.
Doğru seçim yapmıştım
Medyum Burak Bey ismine internette rastladım ve onun resmi telefon numarası 0553 371 89 94’ü alarak aradığım zaman gerçekten bana yardımcı olacağını biliyordum. Yumurta büyüsü sayesinde ve tabii ki Medyum Burak Beyin uğraşları sonucunda eşim artık eski kötü alışkanlıklarını unuttu. Bana o kadar çok aşık oldu ki başka kadınlara bakmak artık onun için mümkün bile değil.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1218 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir