Zilzal suresi ile geri getirme aşık etme celbi

Eski eşim bir kadının peşine takılıp iki çocuğumla beni yalnız bıraktığında hayat başıma yıkılıyor sandım. Hala onu sevdiğim için de nefret bile edemedim ama elbette çok kızgındım. Ne yaptıysak dinlemedi ki araya ailesi de girdi ama gözü o kadından başkasını görmüyordu. Bu nedenle bir anda yalnız kaldım. Bir de üstüne boşanma davası açınca her şey gerçekten de kötü gitmeye başlamıştı. Ailesi de onunla ayrılmamızı istemiyordu ve oğullarının yaptığı hatadan dönmesini istiyorlardı. Bu konuda kayınvalidemin desteğini hakikaten unutmama. Bana zilzal suresi ile geri getirme aşık etme celbi diye bir konudan bahsetti. Uygun bir medyum bulup hemen bunu yaptıracağımızı söyledi.
Umutlarım Yeşerdi
Kayınvalidem arayıp medyum Burak beyi buldu ve bahsettiği dua ile alakalı kendisiyle görüşmeye gittik. Açıkçası ben bu konularda gerçekten çok cahil biriydim ama medyum Burak bey içimi rahatlattı ve umutlarımı yeşertti. Onun sayesinde kendime gelip sonraki günlerde daha iyi olmuştum. Zaten yaptığı şeyin karşılığı ödenmez çünkü eşim gerçekten de bir ay sonra eve geri döndü.
Herkes Görüşmeli
Bence bu tip sorunlar yaşandığında medyum Burak beyle muhakkak görüşmeli çünkü ne olursa olsun hepsini çözebiliyor ki Allah ondan razı olsun. Eğer merak ediyorsanız kayınvalidem kendisini 0553 371 89 94’ten arayarak ulaştı ve bana resmi numarası olduğunu söyledi. Siz de arayabilirsiniz ki daha mutlu biri olursunuz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3296 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
16 Hayır

“Zilzal suresi ile geri getirme aşık etme celbi” için 10 yorum var.

  1. Yuvanızı kurtarmak istiyorsanız çevrenizdeki dostlarınıza ve aileleri mutlaka dikkat edin. Ben de hiç ummadığım kişiden darbe yediğim için Medyum Burak a başvurdum hocam aşk celbi yaparak elinden geleni yaptı ve tekrar yuvamı kurtardım sayesinde arkadaşlar.

  2. Yapılan bir işlemin evime koyularak bana zarar verilmeye çalıştığını Medyum Burak hocam bana söyledi ben de yapılan işlemin etkisinin bozulması için harmura aşk celbi yaptırdım Böylece ailem gerçek huzuruna kavuştu.

  3. Medyum Burak hocamla daha önce de eşimle aramın iyi olması için çalışmıştım memnun kaldığım için şimdi de başka bir arkadaşımın sevgilisini geri döndürmek amacı ile evlilik celbi yaptırdık hiçbir sorun yaşamadım. Çok teşekkürler.

  4. Tatil için başka bir şehre gitmiştir gittiğimiz şehirde çok eski arkadaşlarımızla karşılaştık fakat eşimin eski arkadaşlarından birine fazla ilgi duyması beni çok sinirlendirdi. Bende bu konuda onu soğutmak amacıyla Medyum Burak a ayırma celbi yaptırdım. Sağ ol hocam.

  5. Bana eskisi gibi sevgi dolu gözlerine bakmayan eşim artık sabrımı zorlar hale gelmişti telefonunda yakaladığım mesaj sonrasında Medyum Burak a başvurdum kısmet açma celbi yaptı sevgilim bana eskisi gibi davranmaya başladı.

  6. Eşim daha önceleri bana sevgi dolu bakarken Aniden ne olduysa hiç alakasız sebeplerle kavga etmeye başladı eşimle sorun yaşamak beni mutsuz ediyordu. Ben de Medyum Burak a sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırmak için başvurdum Allah razı olsun

  7. Karım evi terk edeli 2 hafta oldu fakat O kadar değil dökmeme rağmen hiçbir şekilde ikna edemedim benden boşanmaması için Medyum Burak a sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylı yaptırdım. Teşekkürler hocam

  8. Medyum Burak hoca ile tanışana kadar başıma gelmeyen kalmadı onu tesadüfen buldum sevgilimi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptırdıktan sonra yaşadığım kötü olaylar son buldu.

  9. Güzel bir yuva hayaliyle zaman geçirdiğim nişanlı beni aniden terk etti. Bu durumda ailesinin parmağı olduğunu biliyordum. Bende Medyum Burak’a kısmet açmak için boy hamaylı yaptırdım. 90 gün geçtikten sonra beni aramaya sormaya başladı. Nasıl mutluyum şuan anlatamam.

  10. Aile baskısı nedeniyle sevgilimden ayrıldım. Bende çok sevdiğim için sevgilimi geri döndürmek amacıyla kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırdım. Eskiden ayrılmamı istedikleri kişiye karşı ailem de artık çok sıcak bakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir